https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000005450552.html ottaa oppia tästä.
Kun vaan saa vuokran maksettua ei hätää
Anonyymi-ap
6192
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minullaki äitin vanha keittokirja🤗! Siinä on tavallisia ja perinneruokia! Kyllä vaikka ruoka on kallistunu niin saa halvemmallakin mutta vaatii vaivaa! En valita olen eläkkeel ei oo muutakuin aikaa! Ajatelen työssä käyjii ja lapsi perheitä et on haastetta! Ja kuinka raha riittää kun nyt kaikki pistetään tiukoille!
Niin. Toivotaan että perunan hintaa ei nosteta. Tarvii kohta lähteä perunavarkaisiin. Ja omenavarkaisiin ym.
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Tuli mieleen jokin viisaus, että jos antaa, niin saa kymmenkertaisesti takaisin. Kannattaa antaa siten että vastaanottaja ei tiedä kuka on antaja ja pitää olla vaatimatta itselle mitään, antaa pyyteettömästi. Olen tiputtanut rahaa kadulle ja saanut rahaa tilalle, joskus onnistuu, joskus ei.
Pula aikana kannattaa kalastaa. Olen käynyt kalassa lähes joka päivä ja saanutkin siikaa tällä hetkellä. Pian lykkään veneen vesille ja alan kalastaa verkoilla ahventa ja siikaa.
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18339480
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞