Venäjä käy yhä hullummaksi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010329278.html

Tuosta ei tule Venäjälle mitään muuta kuin Venäjän täydellinen itsemurha tai 3.maailmansota ja Venäjän kuolema. Ja muutama miljardi uusia vihamiehiä !!!!
2173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo kaapiveikko keksinyt jonkun syyn sodanhalulleen ja yrittää pestä käsiään. Turhaan. Ukrainassa on tapettu sotakoneilla syyttömiä siviileitä.
Kohta tuo kaapuveikko varmaan löytyy jostain...

Äänestä

vitut. ryssä on jo käytännössä mullissa. ryssän taru on ohi. vain paskaa jäljellä.
jos on tyhmä, ei kannata isotella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010329278.html

Tuosta ei tule Venäjälle mitään muuta kuin Venäjän täydellinen itsemurha tai 3.maailmansota ja Venäjän kuolema. Ja muutama miljardi uusia vihamiehiä !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu