Meitin Teemu on nyt myös jenkki, voidaan olla tosi ylpeitä.

Anonyymi-ap

Ai ku hienoo, natosuomalainenkin voi päästä jenkiksi ja vain lätkää lätkimällä.

23

216

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vihdoin Teemun suuri haave on toteutunut ihan valan ja kielikokeen kautta. Joutuuks Teemu nyt jenkki-inttiin vanhoilla päivillään?

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🔞 ­N­­­y­­m­f­o­­m­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Mää ko luulin, että siihen olis tosi tiukka seula ja älykkyyskoe.

    • Anonyymi

      Epistä, määkin olisin halunnut olla jenkki.

      • Anonyymi

        Jenkeillä on huonommat vaihtoehdot pressaksi kuin meillä oli. Niitäkö vanhoja höperöitä ukkoja haluaisit päästä äänestämään?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jenkeillä on huonommat vaihtoehdot pressaksi kuin meillä oli. Niitäkö vanhoja höperöitä ukkoja haluaisit päästä äänestämään?

        Nyt jenkeillä on mahdollisuus valita meitin Teemu vaikka residentiksi, rukkaavat vähän lakia, päähihän hommaan afrikkalaisperäinen Obamakin.


    • Anonyymi

      Teemu on nyt sit tosi cool, ajatelkaa nyt saa löhötä kalifornian auringossa ihan jenkkinä, wau, hyvä suomi.

      • Anonyymi

        Saas nähdä tuleeko Teemu T-paita tekstillä, " minäkin olen jenkki", mää ostan heti.


    • Anonyymi

      Te surkimus-punikit olette kateellisia kun Teemu on osannut elää fiksusti ja rikastua kovalla harjoittelulla ja työllä. NHL-lätkä on rankkaa työtä eikä mitään pitsinnypläystä.

      • Anonyymi

        Mutta Pitsinnyplääjä oli toisaalta arvostettu elokuva.
        "Sveitsiläisen elokuvan kirkkaimpiin helmiin kuuluva kertomus ujon nuoren naisen ensimmäisestä romanssista ja sen traagisista seurauksista."


        https://fi.wikipedia.org/wiki/Pitsinnyplääjä


      • Anonyymi

        Etkö ymmärrä huumoria Teemun kustannuksella? Kyllä Suomessakin on paljon sellaisia, jotka ovat rikastuneet työllään, mutta ei heillä ole keltainen neste noussut päähän. Teemusta vaan ei kaikki pidä, koska hän on leuhka, kuvittelee itsestään liikoja ja korottaa itsensä muiden yäpuolelle. Hän on sellainen tyyppi, joka kertoo kehon kielellään ja käyttäytymisellään: "Ettekö tiedä kuka minä olen?". Tuollaiset tyypit ovat ärsyttäviä.


    • Anonyymi

      Olen aina unelmoinut että voin sanoa naisille että olen jenkki.

      • Anonyymi

        Taisteluparissa Komisario Spikings nimitteli aluksi Dempseytä "jenkiksi"..se on vähä alentava nimitys..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Taisteluparissa Komisario Spikings nimitteli aluksi Dempseytä "jenkiksi"..se on vähä alentava nimitys..

        Mutta eurooppalaisiin naisiin puree hyvin kun niille sanoo I'm a Yeankee a Yeankee.


      • Anonyymi

        Täytyy kuitenkin muistaa, että sana "jenkki" tarkoittaa suurimmassa osassa maailmaa, "mulkku".


      • Anonyymi

        Mikset muuta sinne, mikä estää, eikö ole rahaa, vai uskallusta ?


    • Anonyymi

      Näin se 5.artikla toteutuu käytännössä, ei siis hätää. Teemu on jenkki.

    • Anonyymi

      On se niin vaileaa. Suomalaiset on kaikki niin hyviä jääkiekossa, että ihmettelen vaan, miksi ne täälläkin ruikuttaa. Suuret rahamäärät on kaikkien suomalaisten käden ulottuvilla, miksi he parkuvat täälläkin köyhyyttään?

    • Anonyymi

      Kai jenkeisää on turvallisempaa kuin täällä.

    • Anonyymi

      Saiko monta kielteistä päätöstä ,kun kesti 20 vuotta

    • Anonyymi

      Voimme yhtyä iloon, jokainen ökyrikas verovälttelijä, pois Suomen kansan elätettävistä, on plussaa Suomelle.

      https://www.lemonde.fr/en/economy/article/2023/10/23/the-millionaires-calling-for-higher-taxes-i-m-rich-tax-me_6197148_19.html

      Enemmistö suomalaisista ei ottaisi AutokratiaUsan kansalaisuutta, vaikka maksettaisiin. Sain kerran vihreän kortin, työluvan sinne, jätin väliin.

      https://www.tekniikkatalous.fi/uutiset/tietovuotaja-edward-snowden-varoittaa-korona-poikkeusoloista-valtaa-pitavat-tottuvat-saamaansa-valtaan/3d1d2b6b-80c2-41bf-8060-e1fa026a5e06

      Muuttakaa kaikki jotka ihailette tuota mereen uppoamassa olevaa roskavaltiota, jonka kaduilla asuu satojamiljoonia kodittomia ihmisiä, sinne, eikö teillä ole rahaa, vai mikä estää teitä muuttamasta, menkää jo hus hus.

    • Anonyymi

      Ihan se ja sama, mikä on. Ei vaikuta elämän menoon mitenkään.

    • Anonyymi

      Suomi niin täynnä kateutta ja kommunismia . Olisin itsekin hänenä äkkiä palannut jenkkeihin tai Bahamalle .

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      58
      3693
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      72
      3075
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      53
      2271
    4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      13
      1503
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      65
      1259
    6. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      86
      1136
    7. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      1
      981
    8. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      23
      961
    9. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

      Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
      Ähtäri
      55
      945
    10. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      47
      932
    Aihe