Seurustelen muutamaa vuotta vanhemman naisen kanssa. Olen itse 19 ja hän 28 vuotiaana toki kokeneempi. Onkohan kovinkin tavallista, että tyttöystävä vaatii miestä olemaan aina alastomana, kun ollaan kotona kahdestaan? Muutin hänen luokseen heti parin viikon seurustelun jälkeen ja onhan toki niin, että asunto on hänen ja hän määrää siellä. Saan toki vetää shortsit jalkaan kun hänen ystäviään tulee käymään. Mietin vaan, onkohan tämmöinen kovin harvinaista?
Kotona alasti
6
1341
Vastaukset
- Anonyymi
Ei se varmaankaan ole kovin yleistä. Kun seuraavan kerran tulee naisvieraita niin runkkaa kalusi juhlakuntoon ja seuraa reaktioita. Jos ei mitään tapahdu niin seuraavalla kerralla vedät kunnolla käteen ja roiskit spermat minne sattuu.
- Anonyymi
Onko se Neulamäen Markku, joka itsemurhayksiöstään huutelee? Käväise tupakalla välillä ja laske oluttölkki siksi aikaa kädestä pois.
- Anonyymi
Onko se Neulamäen Markku? Käväise tupakalla välillä ja laske oluttölkki siksi aikaa kädestä pois.
- Anonyymi
Asumme järven rannalla niin kesäisin emäntä kuljeksii ulkosalla ja sisällä ilman rihman kiertämää. Aurinkotuolissa otta aurinkoa jalat levällään naapureiden iloksi johon on matkaa sata metriä. No rupeehan siinä halut hyrräämään, napsautellaan kun siltä tuntuu missä sattuu.
- Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
- Anonyymi
Olet se Neulamäen Markku. Käväise tupakalla välillä ja laske oluttölkki siksi aikaa kädestä pois.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3146781Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss653829- 2073096
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242787- 741922
- 1461682
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101672Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891408