Hei, onko kellään neuvoja miten saada kiimaiset ajatukset pois?
On lähellä "se aika" kuukaudesta ja oon nyt ollut ihan koukussa pillun räpläämiseen. Jonkinlainen sukupuolivietti kun ajatukset olleet sisällöltään siittämisessä ja spermasta.
Tuli eilen runkattua kunnolla ja sitten vielä ennen nukahtamista, yöllä heräsin pillu kosteana ja aamullakin vedin orkun ja nyt taas töiden jälkeen on meininki päällä.
Tuntuu että pillu kontrolloi mua tässä vaiheessa, että niin kova kiima tulla paksuksi ettei muuta kykene ajattelemaankaan. Ja kun on kiima niin tulee tyhmiä ajatuksia siitä että kenties pitäis vietellä joku setämies mua siittämään.
Varmaan tämä menee ohi, mutta onko vinkkejä miten saisin näitä tunteita kaitsittua?
Kuinka olla vähemmän kiimassa?
14
1086
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä se setämies on paras vaihtoehto
- Anonyymi
Auttaisin mielelläni mutta helpompi voittaa lotossa kuin se että sattuisit olemaan riittävän lähellä
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://1lingo.com/H/W6w2W2
- Anonyymi
Aaahhhh..... Laukesin kun ajattelin sinua ja kiimaista pilluasi
- Anonyymi
Hyi saatana
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://arara-ik.com/H/R0o2O5
- Anonyymi
Jos kiima ei määrittele ja häiritse muuta elämää aivan äärettömästi liikaa, niin anna palaa vaan. Sehän on mitä parhain tunne kun jatkuvasti tekee mieli seksiä.
- Anonyymi
Ja lopuksi trololoo ääliöt
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja lopuksi trololoo ääliöt
Mielenkiintoista!
Kertoisitko lisää? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja lopuksi trololoo ääliöt
Mitä tarkoitat tällä kommentillasi? Osaatko kertoa ja tulkata viestisi sisältöä meille muille?
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://aram-us.com/H/L9d9L4
- Anonyymi
Opettelet elämään tunteidesi kanssa eipä sillä ole itselleni pienintäkään merkitystä vaikka olisin just sekuntti si saanu siitä huolimatta tekee kokoajan mieli siitä kai kysymys kuinka voi olla mahdollista ettei ole riippuvuutta seksistä vaikka ei pysty tai edes halua olla ajattelematta sitä
- Anonyymi
Ei siitä pääse pois. Itsekin vasta 23 ja koukussa oon minäkin. Kun sormetan tuntuu että kiva näin, kun oon lauennut mietin että taas tein näin.
- Anonyymi
Luet paikkalis lehdestä kaikki kuolin ilmoitukset, etsit ikäistäsi joka lähtenyt. Kiima hävii...
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22820995Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen964204Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu772911Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv512183Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1981828Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891632Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1361567Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731561Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691499Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S151393