Nyt ollaan leikattu ainoastaan 4% Perussuomalaisten kannatuksesta.
Lisäleikkauksia tarvitaan jotta duunariperheiden lapset saavat harrastaa kuten mekin harrastimme lapsina eri asioita.
Emme tingi lastemme harrastuksista ja tulevaisuudesta. Leikkaamme mielummin Persujen kannatuksesta.
Lisäleikkauksia tarvitaan jotta duunariperheiden lapset saavat harrastaa kuten mekin harrastimme lapsina eri asioita.
Emme tingi lastemme harrastuksista ja tulevaisuudesta. Leikkaamme mielummin Persujen kannatuksesta.
Vastaukset 48
Vanhimmat
Suomalaiset äidit. Osallistutaan talkoisiin ja leikataan Perussuomalaisten kannatuksesta lisää jotta lapsemme voivat harrastaa kuten ennenkin.
Suunta on Oikea mutta tarvitaan lisäleikkauksia Perussuomalaisten kannatuksesta jotta Suomi neidon lapset saavat jatkaa harrastuksiaan kuten mekin saimme lapsina.
👍👍👍👍👍👍👍👍
Tietenkin. Emme halua kukaan että meidän lapsetkin kohta joutuu töihin jos tämä jatkuu.
Isäni oli maanviljelijä, eikä äitinikään tehnyt mitään.
Leikataan mielummin Persujen kannatuksesta kuin lastemme harrastuksista.
Oletko harkinnut, että leikkaisit viinan juonnista, jotta lapsesi pääsisivät harrastamaan.
Kyllä vassut ihan kivasti leikattua juovat jo nyt.
https://www.alko.fi/tuotteet/103996/Puolustuslaitos-Leikattua/
Suurimmalla osalla ihmisistä alkoholi ei ole ongelma joten Persutrollit koittakaa keksiä jotain osuvampaa jotta leikkaukset olivat teitä kohtaan hieman suopeampia.🤣
Nyt leikataan Persujen kannatuksesta....😅😂🤣
Mistä sinä kenenkään viinan juonni tiedät ? Et ole kuinka huolissaan on Lastensuojelujärjestöt, ruuan jakaja ja opettajat.
Koetahan jättää asiattomuudet tärkeän asian tiimoilta pois.
Meille Perussuomalaisille vaalilupausten pitäminen on kunnia asia 🤣
https://twitter.com/Dimmu141/status/1671488006283247617https://www.tiktok.com/@laurilinden/video/7247128088671259931
Hehee. Se onkin nähty.
Lisäleikkauksia tarvitaan Persujen kannatuksesta jotta lapsemme voivat harrastaa kuten mekin harrastimme.
Näihin talkoisiin mäkin haluan osallistua. En kyllä äänestänyt Persuja aikaisemminkaan.
Ranskassa olisi kansa ollut jo yleislakossa vaikka 4 kk putkeen jos Hallitus esittäisi osankin nykyisistä leikkauksista ja lopulta Hallitus joutuisi eroamaan pakon edessä, entäs täällä?
👍👍
Täällä on liikaa kai varakkaita ja varakkaaksi itseään luulevat, sekä yksinkertaisia persuja. Ääni muuttuu Kyllä kellossa kun pari kolme kuukautta kitkuttelevat ja samalla hinnat ja palvelut nousee ,nousee ,nousee.
Riikka spermaturpa Purra ja Persut ajoi itselleen ja kansanedustajilleen tuhansien eurojen verohelpotukset. Nyt täytyy leikata rajusti Persujen kannatuksesta jotta sadat miljoonat eurot saadaan kompensoitua ja palautettua kaikille suomalaisille.
Näin. " duunaripuolueesta " tuli eliitin puolustaja kertaheitolla.
Riikka spermaPurra käski meidän työtätekevien äitien tinkiä lastemme harrastuksista ja tulevaisuudesta. Leikataan mielummin Persujen kannatuksesta.
Leikataan mielummin Persujen kannatuksesta kuin lastemme harrastuksista ja hyvinvoinnista.
👍👍👍
Jatketaan leikkaamista Persujen kannatuksesta ja annetaan lastemme harrastaa kuten mekin harrastimme lapsina.
👍👍👍
👍👍👍👍
🤗🌹🤗
Nyt tarvitsemme lisää leikkauksia Persujen kannatuksesta.🤗
Kannatetaan. Pistetään maksuun valheet.
https://mega.nz/file/nL4mCQ6S#5nWWZMxcm29GkXk1T258WMxUp_G2Xgf_Vj87bD4G4Oo
Purra pilasi koko puolueen.
Vasta 4% on leikattu Persujen kannatuksesta.
Lisäleikkauksia tarvitaan jotta Suomi saataisiin kuntoon.
Ei leikata lastemme harrastuksista ja tulevaisuudesta. Tingitään mielummin Persujen kannatuksesta.
Se menee jo aspäin Onneksi. " me ei köyhiltä leikata " Purra tulee sen saksineen näkemään. On purran syytä että perheet voivat huonosti ,ja tietenkin lapset kärsii eniten.
Suunta on Oikea, mutta tarvitaan lisäleikkauksia Perussuomalaisten kannatuksesta.
Ongelmahan on se, ettei suuri osa suomalaisista pärjää taloudellisesti vaikka olisi töissä, niin silti tarvitsee sosiaaliturvaa. Maahanmuuttajat sitä eniten tarvitsevat ja siksi ei enää riitä palveluita kantasuomalaisille.
SDP pärjää ilman Marinia 😁
Persujen kannatuksesta täytyy leikata, vaikka Marin ei olekaan enää paikalla.
5% yksikköä vielä on lekikattavaa persuissa, loput öyhöt saavat pitää puolueensa.
Kusetuksen makua Riikka imee kun haluaa
varallisuusveron 2wx muuta keinoa ei ole
Nyt leikataan Persujen valheista...👍👍👍
Kannatetaan. 👍👍👍
Nyt ei Jytkytä vaan kyykyttää.
Leikkaukset Persujen kannatuksesta jo 4%.
Persujen trollitehdas peskää Riikan suu 💦
Persut Antakaa Riikan imeä vapaasti...
Annetaan lastemme harrastaa kuten mekin saimme harrastaa lapsena. Leikataan mielummin lisää Persujen kannatuksesta.
Persujen kannatuksesta täytyy leikata, vaikka Marin ei olekaan enää paikalla.
5% yksikköä vielä on lekikattavaa persuissa, loput öyhöt saavat pitää puolueensa.
Ukraina olisi kukoistanut osana länttä. Eihän se sopinut Puten kierolle mielelle vaan piti turmella kaikki.
Purra valehteli kameroille
https://twitter.com/Dimmu141/status/1671488006283247617https://www.tiktok.com/@laurilinden/video/7247128088671259931
Persuhuumoria tai Persuöyhötystä.
😱😱😱
Näin trollaa palstalla vain Persuöyhötyksen taitaja.
😱😱😱
Persujen KIÄH-trolli.