Kerran tyttöystävän kanssa autoajelulla ollessamme molempia alkoi haluttaa oikein kunnolla ja niinpä ohjasin auton tien sivuun erään pusikon taakse.
Kaadoimme farmariauton takapenkin ja nautimme toisistamme auton takaosassa musiikin soidessa autoradiossa.
Kerätessämme kuteita auton sisällä huomasin auton vieressä poliisimoottoripyörän, joka oli lähtemässä pois. Vähäsen nolotti, koska hän oli voinut olla siinä jo kauemminkin...
Plussaa poliisille kuitenkin tarkkavaisuudesta ja huomaavaisuudesta. :)
Toisella kertaa - samassa paikassa - automme taakse pysähtyi toinen auto, joka vilkutti ajovaloja. Piirsin huurteiseen takalasiin ison sydämen ja näytin peukkua sille! Auto otti ja häipyi. Totesimme paikan liian rauhattomaksi lemmenleikkeihin.
Poliisi katsoi rakasteluamme
5
2563
Vastaukset
- öhmi
Voiko enää oikeesti poliisiin luotaa.ajatelkas nyt tätä huumepoliisin juttua.kyl tulee mieleen liikenne puolella ihan vastaavia juttu
- Anonyymi
Juttu on jo aikas vanha, mutta luulen että poliisin uteliaisuus oli ensi sijassa syrjäinen auto, mikähän on homman nimi, ja seuraavaksi onko kaikki ok. Kun ei havainnut väkivaltaa niin poistui paikalta. Kaikki ok.
No on siinä varmasti poliisilla riittänyt ihmettelemistä. Jos hän oli mies niin tuskinpa hän kiinnitti asiaan sen enempää huomiota, mutta jos taas hän oli nainen niin siinä tapauksessa hän oli limeisesti liian utelias.
- Anonyymi
Jaa-a, nyt ovat aloittaja ja hänen silloinen tyttökaverinsakin jo onnellisesti naimisissa, joko keskenään tai kumpikin tahoillaan. Lapsiakin saattaa olla jo heille siunaantunut muutama. Ja kukapa tietää, ehkä ensimmäinen vauva sai alkunsa jo tuosta auton takapenkillä tapahtuneesta yhdynnästä. Nimittäin jos tytöllä oli ovulaation aika eikä ehkäisyä tullut käytetyksi.
- Anonyymi
Pääsitkös vielä töihin?
Hienoa jos pääsit.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384