Missä viipyy Euroopan Unionin

Satojen miljardien Eurojen tukipaketti Suomelle?
3173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomalaisille on varattu EU:ssa maksajan rooli. Sen takia muut EU maat eivät anna penniäkään Suomelle.

Äänestä

Vahingollista ajattelua tuollainen. Pitää ensin toiset maat auttaa pystyyn ;)

Äänestä

Maksamme siitä, että meitä paskaaasti määräillään. Olemme psykopaaatin armoilla. Oi miksi?
Toimiva pullonpalautusjärjestelmäkin romutetaan…koska EU persshäröpsyyko niin tahtoo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Satojen miljardien Eurojen tukipaketti Suomelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu