taloyhtiön sauna

Anonyymi-ap

taloyhtiön sauna on ihana paikka, vielä kun samassa talossa asuu bi.mies naapurina, mennään vuorotellen toistemme seuraksi saunavuoroillamme, ja imutetaan ja runkataan toisemme loppuun asti, spermat suihin ja sitten suihkutellaan toisemme hyvin.Ihan parasta.

11

1011

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuo on ihanan kuuloista, löytyisipä itsellenikin vakikaveri

      • Anonyymi

        Turku löytyy iso kyrpäinen vaikka nyt


      • Anonyymi

        Sää mää ja bää on nyt tautinen persreikä buaahaa


    • Anonyymi

      H­­­ei! Om­a str­­­eam. Sisäänkäynti k­­aiki­­­lle, jotka haluav­­at pi­­­tää ha­uskaa 👉 http://allyak.com/H/O1y2R4

    • Anonyymi

      Olisi kiihottavaa imeä saunassa kulli kovaksi ja ottaa se sisään.
      Sauna lämpiää tunnissa

    • Anonyymi

      H­ei! Om­a str­­­eam. Sisää­­nkäynti k­­aikille, jotk­­a haluav­at pi­­tää ha­­­uskaa 👉 http://aepgcorp.com/H/L3i6H0

    • Anonyymi

      Voisihan sitä lähteä saunomaan, jos alakerran poikamies tahtoisi saunavuorolleen saunakaveriksi. Voisi tunnustella ja katsoa mitkä mietteet hänellä on miesten välisestä.

      • Anonyymi

        Kannattaa, mahdollisuus saada kaveri hänestä


    • Anonyymi

      Asuessani taloyhtiössä kysyin naapurin 64v mieheltä saunaseuraa,mutta ei halunnut juttujen tapahtuvan siellä ettei vahingossa saisi kukaan tietää.Olin itse 35v mies ja toisinaan tyydytettiin kädellä molemmin puolin.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Kuopio myös taloyhtiössämme lenkkisaunassa vapaa meno, Imutusta runkkua mukavaa.ikäni 65v mukana 55 - 70v miehiä.

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      210
      2793
    2. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      125
      2659
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      77
      1743
    4. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      233
      1305
    5. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      63
      1288
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      47
      1098
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1001
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      841
    9. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      6
      823
    10. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      46
      823
    Aihe