Vasureilla taas kuorolausuntaa, Juusosta ja Merestä.

Toivo repeää, että sais hallituksen jotain kautta hajotettua. SAK:n johdolla oli kokous jossa arvioitiin mahdollisuutta hajottaa sisältä hallitus.
8446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

Hej 😋 Mukava kokous aikuisille - https://de4.fun/?/fi018373936dg

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    ❤️ Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/hot2024

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Eikös jallituksen ja EK:n piirissä kaiken aikaa pyritä hajottamaan ammattiyhdistysliikettä?

Äänestä

On äärimmäisen tärkeää että on Ammattiyhdistysliike . Sen turvasta nauttii myös perussuomalaiset työntekiät! Ezk on työnantajien ja MTK Maanviljeliöiden etujärjestö.

Äänestä

Kenenkäs etujärjestö on työttömyyskassa YTK ?

YTK kertoo antaneensa vuonna 2023 kielteisiä ansiopäivärahahakemuspäätöksiä 94 434 kappaletta. Hylätyksi tuli siis noin joka kolmas kaikista YTK :lle lähetetyistä
päivärahahakemuksista. Oletko juuri sinä yksi noista höynäytetyistä?

Äänestä

Juuso ja Meri ovat ihan itse perseilleet pestinsä.

Äänestä

Se on persulla paha olo ja pahenee vielä tapaus Vornasen johdosta. Tapaus saattoi toivottavasti kiihdyttää persujen alasajoa.

Äänestä

Aikanaan SKDL halusi oikeus- ja sisäministerin pallit, mistähän syystä? Nyt persuilla on samat vakanssit, mistähän syystä?
Silloin asiaan tarvittiin sdp;tä, yhdessä kokoomuksen kanssa,nyt niitä tarvittaisiin taas. Orpon kokoomus on nyt sokea, ei ole sama kuin 1950-60- luvun kokoomus,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toivo repeää, että sais hallituksen jotain kautta hajotettua. SAK:n johdolla oli kokous jossa arvioitiin mahdollisuutta hajottaa sisältä hallitus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu