Hei, oletteko päässeet kokeilemaan kimppaseksin aikana laittaa kahta kalua naisen pilluun? Millaisessa asennossa teitte sen?
Itselläni on yksi kokemus asiasta. Nainen huusi nautinnosta ja miehellä tuli melko äkkiä. Oli kyllä äärimmäisen kiihottavaa!
Kaksi kalua pilluun
12
936
Vastaukset
- Anonyymi
Kuulostaa melko homolta.
- Anonyymi
Ap on taas näitä spedejä niuvanniemen suljetulta buaahaa
- Anonyymi
Diu diu pus pus nus nus 😘
- Anonyymi
Se akka huusi kivusta idiootti
- Anonyymi
Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött
- Anonyymi
Olen yhden nuoren parin kanssa harrastanut. Tapasimme 5-6krt
- Anonyymi
Kerro lisää! Missä asennossa olitte ja saitko kalun helposti sisään?
- Anonyymi
Pornoleffoissa vain nähnyt. Vaikka samaa naista olen yhtäaikaa toisen miehen kanssa nussinut useamman kerran, niin jostain syystä ei kiinnosta munia laittaa samaan koriin. Outoa sinällään, koska tunteehan sen toisen miehen mulkun omassa mulkussa, kun pilluun ja anaaliin yhtäaikaa nussii.
- Anonyymi
Olen myös yhden parin kolmantena pyöränä muutaman kerran päässyt panemaan pilluun kun naisen oma mies on pannut peppuun ja toisinpäin. Toisen parin naisella oli haave saada kahta kalua yhtä aikaa pilluun. Kokeilimme ensin niin, että olin naisen alla ja mies yritti takaapäin. Kaveri rupes jännittämään ja kalu lerpahti. Otin ohjat ja komensin kaverin sängyn kulmalle naisen alle. Naisella on aika muhkea peppu ja oli kiihottavan näköistä kun hän odotti pylly pystyssä. Pääsin seisaaltaan lattialta työntämään kalun sisään. Voin suositella sängyn kulmalle asettumista, niin pääsee ehkä helpoiten työntymään sisään. Pillu tuntui ahtaalta ja tiukalta kun kaksi kalua oli sisällä. Nainen tuntui nauttivan kovasti. Työnsin niin syvälle, kuin siitä hieman hankalasta asennosta pystyin. Ainakin huudosta päätellen teki hyvää. Ei kyllä hirveän montaa työntöä tarvittu kun kaverilta tuli ja tunsin kuinka sperman liukastama pillusta lipsahti kaverin kalu ulos.
- Anonyymi
Vahvasti samaa mieltä. Joku siinä vaan etoo, että kyrvät höylää samaa reikää yhdessä. Vaikka taas kiihottava ajatus, että nainen haluaisi kahta yhtäaikaa sisään samaan reikään.
- Anonyymi
Ei sais nauraa, mutta nyt on pakko. Meillä oli tuollainen nuorimies kolmantena ja hänellä oli "mikropenis", minun pikkusormeni kokoinen. Miehelläni on ihan perus mittainen heppi. Jotenkin mua säälitti tuo nuori mies, joka kyllä kertoi tuon asian etukäteen. Ajattelin kuitenkin, että kun näin pitkällä ollaan, niin katsotaan loppuun asti. Oli se pieni, kun hän työnsi sen minuun , ei tuntunut mitään. Mieheni meni selälleen alleni ja tuo kundi tuli takaapäin. Sinne ne laitettiin kummatkin kalut päällekkäin. Tasatahtia työntelivät. ajatus kahdesta sisälläni kiihotti kyllä ja minulta tuli, samoin mieheltäni. Kaveri ei kyllä tullut. Käännyin ja otin tuon pikkurillin suuhuni. Se oli todella kova ja jäykkä. kaveri kääntyi nuolemaan pimpsaani, johon mieheni oli laskenut spermansa. Olimme 69 asennossa. otin välillä kaverilta kiveksetkin suuhuni, sellaiset luumun kokoiset. Jatkoin tuota pienen, mutta kovan peniksen imemistä ja tein kielellä kaikki temput, mitä osasin. Lopulta sieltä ruiskahti suuhuni spermaa. Että sellainen kiilapoika.
- Anonyymi
Mulla on kai ihan normaalin kokoinen kalu. Tosiaan vasta yhden parin kanssa olen saanut panna samaan pimppiin. Peppuun ja pimppiin panoja on kyllä ollut enemmänkin. Ne on kaikki tapahtuneet yhden ja saman parin kanssa. Peppuun on aina jotenkin huikean kiihottavaa panna, mutta ehkä kaikkein makein juttu oli, kun parin mies oli selällään sängyllä ja nainen hänen päällänsä myös selällään. Miehen kalu oli pepussa ja nainen nosti jalkojaan ja levitti samalla ne, jolloin minulla oli hyvä näkymä kyykkyasennosta työntää kaluni naisen vaginaan. Se tunne, kun miehen kalu pepussa teki paikat ahtaaksi ja työnsin hitaasti kaluni sisään ja lopulta ihan pohjaan. Mies ähisi alla ja yritti ehkä pidättää ja naisen voihkina vain lisääntyi, kun aloin työnnellä vähän nopeampaa. Lopussa oli melkoinen orgasmien ilotulitus, kun miehen suusta purkautui puolikarjuntaa ja nainen nytkähteli ja kiljui huippunsa kourissa. Samalla vedin kaluni ulos ja ruiskutin spermat naiset vatsalle ja aina rinnoille asti. Elämäni kuumin seksikokemus!
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni831469Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä671255Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2221225Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2031223Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121049Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041019Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍134946Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi65923- 79821
Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t123808