Rasisti valtiosihteeriksi

6120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kamalaa!

Äänestä
  • Vaikka rasistit itse myöntävät olevansa rasisteja, silti Orpo väittää, ettei suomessa ole rasismia. Aika erikoista.

    Äänestä

Mitä muuta te voitte persuilta odottaa. Persut ulos hallituksesta. Nyt on korkea aika KD ja Rkpn tulla järkiinsä ja lähteä hallituksesta missä nämä rasistit on.

Äänestä

Vakka kantensa valitsee !

Äänestä

Persut valitsivat persun valtiosihteeriksi. Mikä tässä on uutinen?

Äänestä

Minä olisin valinnut valtiosihteeriksi Hankamäen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Persut palkitsevat rasismia:


https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/017c1a66-252d-4e27-83f5-49e16618fdb0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu