Koittakaa MEDIA nyt ottaa presidenttiparista sellaisia kuvia

Anonyymi-ap

ettei tarvitse hävetä niitä katsoessa. Vaikka heillä molemmilla on loistava purukalusto, niin ei niitä tarvitse joka kuvassa esitellä. He ovat sentään Valtakunnanjohtajapariskunta, vaikka sitten näin kahden vähemmistön, suomenruotsalaisuuden ja kokoomuksen, edustajana noussut.

3

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mietin vain, että onko heistä mahdoton ottaa edustavia kuvia?

    • Anonyymi

      Häkkänen olisi ollut tyylikkäämpi presidentti. Kokoomuksesta kerta oli pakko saada pressa.En ikinä katso Stubin kuvia ym. koska en pidä hänestä.Niinistöstä pidin. En ymmärrä ikuista hymyilyä niin että hampaat näkyy ja jotenkin amerikkalaista tyyliä. Minuun tekee aina vaikutuksen maltillinen mies. Stub on eliitin presidentti ei koko kansan.Kaikista ei voi pitää.

    • Anonyymi

      😋😍😋😍😋😍😋😍😋

      ❤️ K­­­u­u­­m­a­t­ ­­t­y­t­­­ö­t­­­ ­­o­­d­o­­t­­t­­a­­­v­­­­­a­t­­­ ­s­­­i­­n­­­u­a­ -> https://nbw.fi/sexygirls?18376961

      🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      166
      2971
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      291
      2643
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      71
      1752
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      46
      1647
    5. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      38
      1530
    6. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1286
    7. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      103
      1203
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      14
      1164
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      362
      1101
    10. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1063
    Aihe