The slippery batwings of Madame from the Baker street. Calling you home. Come, come.
Jos yrittää karkuun, hän lähtee perään ja ahdistelee, vaikka yrittäisi hätistellä pois. Hän haluaa istua naamallesi ja tukehduttaa sinut valtavalla takapuolellaan ja istuttaa pitkän naamasi kokoisen ammottavan viirun poskiesi ympärille. Hån on juuri tullu tänne Kongosta, jossa on ilmeisesti tilastojen mukaan maailman suurimmat penikset ja haluaa kokeilla ensimmäistä valkoista narunakkia tänään, vain havaitakseen, että eihän se tunnu edes miltään. Sitten kynnät sitä uunia kaksi tuntia, eikä silti edes lennä.
Hän haluaa, että olet hänen oma pikku pervosetänsä, joka lopulta päätyykin kyykkimään joustavaa sammakkoliikettä hänen valtavaan avonaiseen lepakkolettuun.
Sitten hän ahtaa ja hieroo massiiviset, pehmeät ja roikkuvat jättinännipihaiset meijerikannunsa niiden väliin katoavaan naamaasi samalla kun sinä uhrina mumiset epämääräisiä ja vaimeita pyyntöjä saada happea ja hengittää. Mutta hän ei siitä välitä, vaan painaa tyynyjään vain tiukemmin naamariisi kiinni.
Ja hän huohottaa lämpimästi korvaasi, että take me baby, fuck me harder now ja vetää sinua pehmeän agressiivisesti itseensä päin, kun tuskastuneen nöyryytettynä yrität painaa syväkyntäen menemään hänen megalomaaniseen tyhjään sutivaan ammottavaan luolaansa.
Hänellää on kirkkaanvaaleanpunaista huulipunaa liikaa, hän haisee hieltä ja hönkii naamaasi likaisten penisten runsaita ja suolaisia aromeja samalla, kuin yrität keskittyä miltääntuntumattomaan lannistuneen panomiehen laimeaan ja lepsuun suoritukseesi. Vaistoat samalla, että hän kaipaa jotain lisää täytettä onkaloonsa.
Mutta sinä et valita, valitsihan hän itse sinut aktiivisena rakkauden osapuolena ja olet vain tyytyväinen, että saat kerrankin uhkeaa tummaa vaikkakin matamimaista kaunotarta, vaikkakin setelitukolla, jonka olit säästänyt kuukauden vuokranmaksuun.
Tällainen skenaario, mitä olette mieltä?
Anonyymi-ap
0
340
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2234111Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1112593Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit382325Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?811416Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te861298- 481159
- 751037
- 59913
- 45896
Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58891