Tehokas jja turvallinen

Onkohan Nato yhtä tehokas
ja turvallinen kuin korona rokotteet?
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tietääkö kukaan ketää joka on kuollut k rokotteseen?

Äänestä
  • En tiedä kun muutamia ja ettå Helsingissä joutuu nykyään odottaa kuukausia että pääsee hautaamaan omaisiaan.

    Äänestä

Hyvä kysymys, täytynee seurata rahoitusta niin voi esittää arvioita?

Äänestä
  • Eihän tietenkään lännen ja Naton mukaan lännellä ja Natolla ole mitään osallisuutta Ukrainan sotaan, Natoon kannattaa hakea ja liittyä vaikka kolmannen maailman sodan uhalla koska haku ja liittyminen on demokratiaa ja koska demokratia on maailman paras juttu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onkohan Nato yhtä tehokas
ja turvallinen kuin korona rokotteet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu