Siinä on mies joka ei Putinia hätkähdä.
Vornanen presidentiksi
Anonyymi-ap
297
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hän on suoraselkäinen ja rohkea, kansan äänen kuunteleva. Vornanen tekee päätöksiä kansan parhaaksi, ei omaksi hyödykseen.
Vornanen haluaa luoda yhteiskunnan, jossa kaikki kansalaiset voivat elää tasa-arvoisesti ja turvallisesti. Hän haluaa panostaa koulutukseen, terveydenhuoltoon ja työllisyyteen.
Vornanen ei pelkää haasteita eikä taistelua korruptiota vastaan. Hän on valmis tekemään kovia päätöksiä, jos se on kansan edun mukaista.
Suomi tarvitsee presidentin, joka seisoo lujana vaikeina aikoina ja johdattaa maan parempaan tulevaisuuteen. Vornanen on juuri sellainen johtaja, jota Suomi tarvitsee.
Äänestä Vornasta presidentiksi, äänestä korruption ja epäoikeudenmukaisuuden vastustajaa. Äänestä muutosta, äänestä Vornasta!
No, nyt on Vornis saanut äänensä, ja rakenteellisen korruptio uudelleenjärjesteli taas, miten?