Lisätietoa Vornasen tapauksesta!

Kyseessä oli persujen välinen välien selvittely, joka ratkaistiin vasaroiden sijaan pyssyillä...
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

persuilu on melko isotöinen laji

Äänestä
  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😍 ­­­N­y­­m­f­­­o­m­­a­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Voitko taas oikeistosiipi.

Äänestä

Jalo kaksintaistelu.

Äänestä

Teknologinen läpimurto tapahtunut persujen keskuudessa: nuija on vaihtunut pyssyyn.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyseessä oli persujen välinen välien selvittely, joka ratkaistiin vasaroiden sijaan pyssyillä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu