Himoitsen vanhempaa naispuolista pomoani

Anonyymi-ap

Tulen hulluksi, kun en voi lakata ajattelemasta pomoani. Hän on karismaattinen ja voimakastahtoinen nainen, hyvin yksityinen ja pidättyväinen henkilö. Olemme tehneet vuosia töitä yhdessä ja molemmat onnellisesti tahoillamme naimisissa. Nyt meillä oli kuitenkin suuri riita pari kuukautta sitten ja jostain syystä hänen tulistumisensa sytytti minussa jotain mitä en ole tuntenut koskaan aiemmin.

Hän siis loukkaantui minulle kun haastoin hänet avoimesti yhdessä kokouksessa ja nyt hän pitää minulle mykkäkoulua. Jotenkin hänen yleensä hyvin dominoivan persoonansa haavoittuvuus on minusta hyvin kiihottavaa. En tiedä haluanko pyytää anteeksi ja lohduttaa häntä, alistua hänen dominointiinsa ja antautua hänelle, vai vuorostani dominoida ja rankaista häntä näistä kaikkien vuosien kaltoinkohtelusta jota olen kärsinyt.

En ole koskaan aiemmin kiihottunut naisista tai lesboseksistä millään tavalla, mutta hän täyttää kaikki ajatukseni. Miten puristaisin hänen tuuheaa tukkaansa, koskettaisin hänen poveaan, miltä hänen sormensa tuntuisivat sisälläni ja kuinka kosteaksi tulisin kun tuntisin hänen huulensa omillani ja kielen klitoriksellani.

En ole koskaan tuntenut vastaavaa intohimoa ja olen varma, että se johtuu siitä, että olen itse hyvin voimakas ja omatahtoinen persoona ja hänen avuton vastaanpanemisensa auktoriteetti asemassa ovat täydellinen triggeri minulle. Tuntuu että hän painaa kaikkia oikeita nappuloita, enkä tiedä härnääkö hän minua tarkoituksella. Yrittäen sulkea minut ulos ja karata, mikä saa minut vain entistä enemmän haluamaan hänen luokseen ja pakottaa kohtaamaan minut.

Tiedän, että kiihotukseni ja intohimoni ovat pelkkää fantasiaa ja en voi oikeasti koskaan saavuttaa häntä sillä olemme molemmat heteroita ja ikäeroakin on 25 vuotta. Siitä huolimatta, oloni on kuumeinen ja heikko. Tuntuu että pakahdun. Voi kun seksi mieheni kanssa auttaisi, mutta senkin aikana ajattelen vain häntä enkä tule kylläiseksi.

Päästäkää minut pahasta.

13

575

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Minä olen pannut exän naispuolista pomoa, ihan vaan kun teki mieli.

      • Anonyymi

        Tuokin vain unelmissas onneton eunukki


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuokin vain unelmissas onneton eunukki

        Ihan kuule hereillä ja selvinpäin, kaksi kertaa eri asennoissa.


    • Anonyymi

      U­­­u­­­s­­­i s­­ek­­sitea­­tteri ava­­utuu Suome­­en! Ku­­tsumme kai­kk­­i­. Il­­­mo­it­tau­tum­­ine­­­n ryhmä­­­ämm­­­e tä­äll­­­ä 👉 http://armtown.com/H/H3g6H3

    • Pyydä hänet panolle.

      • Anonyymi

        Suksi hevon vittuun kääpä


      • Anonyymi

        Sää mää ja bää on nyt kääpä buaahaa


    • Anonyymi

      H­­e­­­i! Ku­­tsum­­­me sinu­­­t kä­­­ym­ään u­­ude­­ssa cha­­­tis­­­sa! Mei­tä on yl­­i mil­jo­­ona! 👉 http://alegroup.info/H/U4l3C9

    • Anonyymi

      Mee niuvanniemeen siellä spede tuikkaa kuivana kakkoseen buaahaa

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Nyt marssit sen horon toimistoon, kaivat vitun esiin ja kuset lattialle.

    • Anonyymi

      Uu­­si s­ek­­si­­­tea­­­tteri ava­utu­­­u Su­ome­en! Ku­tsu­­mme kai­­kk­­­i. Il­­mo­ittau­tumine­n ryhmä­­­ämme tä­äl­l­­­ä 👉 http://antikbutik.com/H/C9a7M1

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      64
      8799
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      307
      6621
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      99
      5927
    4. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      152
      3830
    5. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      29
      3221
    6. Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja

      Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.
      Maahanmuutto
      62
      3129
    7. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      154
      1964
    8. On asioita joita kadun

      Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä
      Ikävä
      17
      1776
    9. Toivoisitko että hän löytäisi jonkun muun?

      Joka voi antaa mihin et kyennyt?
      Ikävä
      32
      1458
    10. Mitä sä pelkäät?

      Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le
      Tunteet
      19
      1226
    Aihe