Tulen hulluksi, kun en voi lakata ajattelemasta pomoani. Hän on karismaattinen ja voimakastahtoinen nainen, hyvin yksityinen ja pidättyväinen henkilö. Olemme tehneet vuosia töitä yhdessä ja molemmat onnellisesti tahoillamme naimisissa. Nyt meillä oli kuitenkin suuri riita pari kuukautta sitten ja jostain syystä hänen tulistumisensa sytytti minussa jotain mitä en ole tuntenut koskaan aiemmin.
Hän siis loukkaantui minulle kun haastoin hänet avoimesti yhdessä kokouksessa ja nyt hän pitää minulle mykkäkoulua. Jotenkin hänen yleensä hyvin dominoivan persoonansa haavoittuvuus on minusta hyvin kiihottavaa. En tiedä haluanko pyytää anteeksi ja lohduttaa häntä, alistua hänen dominointiinsa ja antautua hänelle, vai vuorostani dominoida ja rankaista häntä näistä kaikkien vuosien kaltoinkohtelusta jota olen kärsinyt.
En ole koskaan aiemmin kiihottunut naisista tai lesboseksistä millään tavalla, mutta hän täyttää kaikki ajatukseni. Miten puristaisin hänen tuuheaa tukkaansa, koskettaisin hänen poveaan, miltä hänen sormensa tuntuisivat sisälläni ja kuinka kosteaksi tulisin kun tuntisin hänen huulensa omillani ja kielen klitoriksellani.
En ole koskaan tuntenut vastaavaa intohimoa ja olen varma, että se johtuu siitä, että olen itse hyvin voimakas ja omatahtoinen persoona ja hänen avuton vastaanpanemisensa auktoriteetti asemassa ovat täydellinen triggeri minulle. Tuntuu että hän painaa kaikkia oikeita nappuloita, enkä tiedä härnääkö hän minua tarkoituksella. Yrittäen sulkea minut ulos ja karata, mikä saa minut vain entistä enemmän haluamaan hänen luokseen ja pakottaa kohtaamaan minut.
Tiedän, että kiihotukseni ja intohimoni ovat pelkkää fantasiaa ja en voi oikeasti koskaan saavuttaa häntä sillä olemme molemmat heteroita ja ikäeroakin on 25 vuotta. Siitä huolimatta, oloni on kuumeinen ja heikko. Tuntuu että pakahdun. Voi kun seksi mieheni kanssa auttaisi, mutta senkin aikana ajattelen vain häntä enkä tule kylläiseksi.
Päästäkää minut pahasta.
Himoitsen vanhempaa naispuolista pomoani
13
590
Vastaukset
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://armtown.com/H/D2d7S1
- Anonyymi
Minä olen pannut exän naispuolista pomoa, ihan vaan kun teki mieli.
- Anonyymi
Tuokin vain unelmissas onneton eunukki
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuokin vain unelmissas onneton eunukki
Ihan kuule hereillä ja selvinpäin, kaksi kertaa eri asennoissa.
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 http://armtown.com/H/H3g6H3
Pyydä hänet panolle.
- Anonyymi
Suksi hevon vittuun kääpä
- Anonyymi
Sää mää ja bää on nyt kääpä buaahaa
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://alegroup.info/H/U4l3C9
- Anonyymi
Mee niuvanniemeen siellä spede tuikkaa kuivana kakkoseen buaahaa
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://amisagroup.net/H/K7b6E7
- Anonyymi
Nyt marssit sen horon toimistoon, kaivat vitun esiin ja kuset lattialle.
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 http://antikbutik.com/H/C9a7M1
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1827652Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1325244Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y532767- 2762376
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1282298Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5712124Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont722099Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi01740Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.571146Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.691130