Vornas-teinityttö juttu: Hiukan Laajempaa katsantoa äärioikeisto satanistikultti Suomikuvaan

Anonyymi-ap

Menneisyydestä tiedämme äärioikeistonatsismin olleen satanismia. Hitler satanisti. Vornasen teinityttö seura baarissa osa tätä? Suomessa natsikulttisatanismia myös ja kaikki sukupuoliset pikkeavuudet on osa satanismia?- kuten ala-ikäisten hyväksikäyttö?
Persu-kultti Kihinö on kaikkein perussuomalaisin paikkakunta.

https://www.iltalehti.fi/kuntavaalit-2021/a/59b2858a-0579-4144-a9d5-965502fdc030

Vois siis kuvitella etä paikkakunnalla on persu-satanismia ja ala-ikäisten hyväksikäyttöä.

Äärioikeisto kokoomus ja persut- samaa kulttia ja persuissa myös alemmantason kouhottajia mukana-
-persustanisti-kaheliutta:
https://yle.fi/a/74-20058829

nämä sitten tätä Vornas-tyylistä nousukas ja mitälie sekoilua?

Osaksi suoraan näitä satanisteja jo avoimestikin-

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/8ff3ca2e-f96a-4839-9fe2-823a32820a43

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4850bf00-0666-4513-a6ae-378d5ca0e43d

https://yle.fi/a/74-20058829

14

728

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      laillisia

      • Anonyymi

        15v teini ei pääse baariin.


      • Anonyymi00018
        Anonyymi kirjoitti:

        15v teini ei pääse baariin.

        ai niinkö Raisa Räisänen ei sitten ollutkaan ravintoloissa ollenkaanko?


    • Anonyymi

      "... Suomessa natsikulttisatanismia myös ja kaikki sukupuoliset poikkeavuudet on osa satanismia?- kuten ala-ikäisten hyväksikäyttö?... "

    • Anonyymi

      Tavaroita ei ole voitu tosiaan löytää, jos ne on upotettu keskelle Bodom-järveä. Jostain luin, että siellä on paikoin jopa 20 metriä vettä?

      KO:Edellä todetut lukuisat seikat tukevat vahvasti johtopäätöstä Gustafssonin syyttömyydestä, eikä asiassa esitetty näyttö edes kokonaisuutena arvostellen osoita, että Gustafsson olisi kohdistanut syytteessä kerrotussa tilanteessa väkivaltaa...

      "Poistuiko murhaaja veneellä"-osio. Vene nähtiin kyllä.

      ketäpä siellä järvellä veneineen murha-aamumuna

      Liekö vene kuulunut niille kahdelle onkivalle miehelle, jotka jättivät ilmoittautumatta poliisille?

      20. Itsemurhat.

      Kuinka on mahdollista että molemmat Tangon veljekset tekivät itsemurhan?
      Aikalaistiedon mukaan he tekivät kaksoisitsemurhan 1980-luvulla. He olivat silloin vanhemman puoleisia, perheettömiä miehiä.

      Kirjoittelin toiseen ketjuun omia vähäisiä muistikuviani Väinö Lindholmista. Jotain erityisen vakuuttavaa oli hänen kurinpidossaan, koska hänellä uhkaaminen palautti järjestyksen. En osaa sanoa enempää, koska hän ei opettanut minua.

      Jälkeenpäin olen kuullut jutun, että itsemurhaan olisi saattanut liittyä liian läheisiä suhteita opetettavien ikäisiin. Mitään todisteita en ole saanut tietooni.

      Teos on julkaistu v. 2003, ja on voinut vaikuttaa yleiseen mielipiteeseen, kuten myös samana vuonna julkaistu "Bodomin arvoitus", jossa esiintyy lääkäri Kaarlo Lindholm. Palon kuvaaman Kaarlo Lindholmin mukaan Bodomin murhaaja oli Hans Assmann.

      Sotaveteraanit

      Isoisäni onki jossain keskiturojen ja Rackaruddenin vesillä, Martti Koli poikansa Ossin kanssa Oittaan lahdella,
      eräs BKP:n Pesonen oli myös järvellä, samoin kaksi venettä kauempana lähellä saarta.

      Siten paikalla on saattanut olla viisikin sotaveteraania.

      Tunnistamaton tumma vene lisäksi oli liikkeellä tullen murhaniemeen ja lähtien sieltä kolinalla takaisin Högnäsiin.

      Lisäksi mainittakoon se tuntemattomaksi jäänyt valokuvaaja, joka murha-aamuna otti Dahlbyn rantakalliolta kuvia järvellä kalastaneista.

      Rannalta otetut kuvat päätyivät KRP:n Leirimaalle jo kesällä 1960.

      Muita kalastajia kuin Kolin pariskuntaa en tiedä kuullun.

      Ja tästä päästään opettaja Dick Strengiin, sodassa haavoittuneeseen mieheen, joka kirjan mukaan, kielletyn tapaamisen jälkeen lähti aamuyöstä punaisella jawalla kotiinsa, selvittämättömäksi jääneen kolmoismurhan tapahtumapaikan tuntumasta.

      Tässä siis on punainen Jawa, erittäin mielenkiintoista. Voi piru kun noita muutamia tyyppejä ei ole millään tavalla 'katsastettu' silloin.

      miksi Hästholmenin rantametsissä käytiin Högnäsistä aina veneellä kolmoissurman tapahtuma-aikoihin ?
      Se saattaisi selvittää melko monta kolmoissurmiin kuuluvaa asiaa.

      • Anonyymi

      • Anonyymi00019

      • Anonyymi00020
        Anonyymi00019 kirjoitti:

        mitä persuissa tapahtuu... ei ole tavallisten ihmisten touhuja nuo...

        miksi sekopää-persut sallitaan?


    • Anonyymi

      porvarisatanistit riistää juhlii ja rällästää jne- suomenkansan rahoilla`?

    • Anonyymi

      purra stubb kokoomus jne eliittisatanistinen vauvanveri-kultti?

      • Anonyymi

        vornanen-persut samaa?


    • Anonyymi00016

      persu saa ampua kännissä ja olla kansanedustaja...!!!!

      mutta missi ei saa siristää silmiä vaan joutuu eroamaan?

      • Anonyymi00017

        Laki ei kiellä silmien siristelyä. Missifirma kieltää sen. Mutta missä on se Vornasen teinityttö.seuralainen? Onko sekin saanut potkut jostakin kerhosta?


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      180
      10916
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      87
      10379
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      233
      5821
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      180
      4644
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3126
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      3125
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      39
      1923
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      298
      1508
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1340
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1274
    Aihe