Karkurit sarjaa tuli katsottua katsomosta. Yksi jakso riitti. Kyllä oli niin tekemällä tehty ja matkimalla matkittu ulkomaisia poliisisarjoja. Tuli ihan myötähäpeä. Näitä ei suomalaisten kannattaisi matkia, koska suomalaiset näyttelijät eivät osaa yhtään olla luonnollisia rooleissaan. En tiedä, johtuuko tämä ongelma näyttelijöistä, vai ohjaajasta.
Mutta karkurit sarjassa on todella tönkköä ja kökköä näyttelemistä. Koko ajan katsoessa häiritsi myös epäselvä ja huudosta nopeasti muminaksi muuttuva puhe ja typerä musiikki. Lonkakin papatti koko ajan hermostuneen näköisenä kuin konekivääri. Onnismaan naamallakin näkyi koko ajan vain yksi ja sama ilme. Leppilampi roistona oli aivan pelle. Kaikkea shittiä sitä tehdäänkin ja rahaa moiseen tuhlataan.
Karkurit tv-sarja on pettymys
Anonyymi-ap
1
1157
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1527103
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505956- 1335155
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484707Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554038- 713234
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553150Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252922- 472457
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢182339