Varma voittaja olisi henkilö, joka on vainonnut ihmisiä 10-30 vuoteen saakka ja yötä päivää .
Onkohan vainoojilla oma Olympialaisten laji olemassa ?
Anonyymi-ap
55287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 55
Vanhimmat
Ehdotuksia voi laittaa tulemaan ja varma voittaja ehkä onkin jo monella tiedossa .
Martina Aitolehden vainooja on ehdoton voittaja, kun vainoamista on kestänyt ainakin jo 20 vuotta ja todellakin yötä päivää ja vuodesta toiseen 😎.
Voittaja on vainooja joka on keksinyt nopeammin törkeitä valheita ja haukkuma nimityksiä uhristaan .
Millaisen palkinnon saa voittaja vainooja ja arvoituksia tulemaan ketjuun 👍 .
Voittajalle vartin ilot.
Voittaja saa asunnon loppuiäksi Siperiasta ja Putin antaa omasta kädestään kalsarimyrkkyä. Martinan vainooja voi päästä myös muiden asukkaiden kanssa lopotomiaan, jos elää hyvin. Silloin mekin voisimme kirjoittaa tänne kuten vainooja”tämä on ilon päivä”.
TOTTA Sahtia tynnyri kaupalla mukaan ja kroonikkovaippoja , ainakin muutama Ikea kassillinen .
Ehdoton kielto netin käyttöön ja psyykelääkkeet otettava kokoajan valvojan ollessa paikalla .
👍👍👍👍👍👍👍👍
Siiderskä on vainonnut Sofiaa kymmeniä vuosia.
Hän on vähintäänkin mitalisijoilla kisassa.
Ei "kun" vaan "koska"
Kylmän siiderin Huopalahdentien pubin terassilla.
Juuri näin. Kortemummu saatava pois netistä.
Hah, hah, haa…….🤣
Siiderskä voittaa lajin ylivoimaisesti!
Siideriskä voittaa tietenkin on vainonnut jo Martina ainakin 20 vuotta ja samoin hänen äitiä ja kaikkia heidän läheisiään .
Hyvä asia kun edes täällä ei hyväksytä vainoamista ja kiusaamista vuodesta toiseen, pitäisi tulla jo laki voimaan, ettei voida ketään ihmistä missään tapauksessa ja et se on rikos ehdottomasti .
👍👍👍
❤️❤️❤️
Siiderskälle porttikielto Huopalahdentien PUBiin ! Se on ilon päivä 👏🏻
Mitä kieltä tämä on?
Aloittaja ja komppaajat, olette itse haukkumassa ja joku jopa tappaa halusisi. Miettikää omaa käytössänne
Jos vainooja on 20 vuotta haukkunut ja keksinyt valheita Martinasta, kyllä voi antaa aivan samalla mitalla takaisin.Ei tietenkään voi kukaan uhkailla henkilön tappamista ja en kyllä ole koskaan sellaisia kommentteja nähnytkään . Sitä saa mitä tilaa 😎 ja tässäkin asiassa ainakin .
"Tappaa halusisi"
Riihimäen murretta on vaikeaa tulkita.
Martina tuottaa niin paljon hauskaa, ettei kenenkään tarvitse ikinä keksiä mitään.
Hän päästää suustaan sammakoita tauotta.
Martina ei osaa mitään, puhekin nykyään hirveää maiskutusta ... ööö hhm joo öööm... , jossa asiasisältö täyttä tuubaa.
10:37, juu on se vaikeaa, kun ei kapasiteetti riitä..
Sinä olet samaa kastia tuon muorin kanss, joka haukkuu joka ainut päivä, vuodesta toiseen Martinaa ja hänen perhettä.
Älä valehtele, kenet joku tappaa. Tuolla ainoastaan voittajalle luvatut palkinnot. Meinaatko, että sinulla on voiton mahdollisuus, että pääset Siperiaan. Katsos, kun kilpailut ei ole vielä alkanut, olet kyllä yksinkertainen.
Miten Sofian puhe, kun ottaa vartin ilot? Kerro millä Sofia elää Dubaissa!
Sinuako on joku uhkailut, sinähän valehtelet? Onko siellä sinun nimesi?
"10-30 vuoteen saakka"
Emme ymmärrä mitä tarkoitat.
10:26 EMME? Luuletko olevasi useampikin ihminen? 🤣🤣😂😂😂😂😂Asuuko sisimmässäsi toinen persoona?🤣😂Sille sairaudelle on ihan oma nimikin!
Olet henkilö joka hohottaa yksin nauraa ja samoin nää sinun hymiöt, voisit ajatella et joskus vähemmän olisi enemmän .Eiks niin ?
Useampi ihminen on huomannut kuinka yksinkertainen ja kouluttamaton Aitolehti on !
Luulee olevansa suuri henkilö, kun puhuu itsestään monikossa ja haukkuu, räksyttää Martinaa.
Joku tuolla aikaisemmin mainitsikin, että miettikää omaa käytöstänne aikuiset ihmiset. Ei myöskään ole yhtään väärin antaa samalla mitalla takaisin mitä täälläkin esim. Martina Aitolehteä haukutaan/solvataan päivittäin, vaikkei ole minkäänlaista aihetta. Kaivetaan jotain helvetin vanhoja asioista esiin ja yritetään niistä vääntää MUKA jotain hauskaa. Jos ihmistä on eri palstoilla pitkälti yli 20 vuotta solvattu, kirjoiteltu päivittäin valheita, kunnianloukkauksia jne...on se vainoamisen merkki, joka on rikos! 🤔🤔🤔
Totta kirjoitit.Kiitos ! On vain niin että on henkilöitä olemassa, joiden taustalla on jo rikolisista toimintaa ollut ja siksi heille on saman tekevää, miten toimivat näilläkin palstoilla .
Rikos, kunnianloukkaus jne jne . Eiköhän se Martina hoitaisi asian poliisin kanssa, jos tuollaista olisi? Vai meinaako 10 43 ja 10:56, että Martina on avuton ja teidän huomioiden varassa?
Onko sua varten taas kaivettava kaikki vanhat ketjut esiin? Kunnianloukkauksia ja solvauksia on sadellut 20 v. eri palstoilla Martinasta! Ilmeisesti jo🙄pa sinun kirjoittamina!
Naurettavaa väittää anonyymipalstan kommentoijia vainoajiksi.
Sinun ymmärryksellä varustettuna se on naurettavaa, ei kuitenkaan terveen ihmisen mielestä ole missään tapauksessa naurettava asia.
Oman mielipiteen kirjoittaja on vainoaja, ainoastaan kehuja pitäisi sataa tekee tyrkky mitä tahansa. Ja tässäkinhän kyse Aitolehdestä, muista saa kirjoitella ihan mitä vaan, eiks niin.
11:25 sä luulet siis harhoinesi olevasi terve?
Joo, jos kehuu, on fiksu ja oikeassa. Jos kirjoitat kriittisesti, nii on vainoaja 😉 näin toimii Martinan seuraajan logiikka. Puhumattakaan siitä, että itse haukkuu muita sen kuin ehtii
Etkö voisi jo unohtaa tuon Martinan perheen ja aloittaa kirjoittamaan Sofian perheestä, hänen äidistä, isästä, tädistä, sisaruksista, opiskeluista, ammatista, omistuksista, sairauksista, rikoksista, miesystävistä, sekä heidän rikoksista, noista asioista kirjoita joka ainut päivä Martinasta.
14:55 etkö sä voisi elää omaa elämääsi? Voisi helpottaa tuota kaunaisuutta ps.sinähän jo täytät ketjut Sofiaa liittyvillä kommenteilla joka päivä
Sinulla nyt jylläävät harhat todellakin pahoin ! En ole haukkunut ketään ja ainoastaan kirjoittanut ja kysynyt asioista, joita on ollut mediassa esillä .
On kaikille vainoojille on oma sarja ja se on helvetissä, se on polttava koettelemus. Ne jotka ovat harjoitelleet kisaan yli 20 vuotta, niin finaali alkaa erilaisilla sairauksilla, tuskilla ja kärsimyksillä. Loppu on helvetin kartanolla.
Hae apua, olet todennäköisesti vaarallinen itsellesi ja muille. Sairasta tekstiä
Olen kyllä samaa mieltä tuosta asiasta ja karma on olemassa ja joutuu ottamaan vastuut omista teoistaan ja sanoistaan .
Ei tarvitse olla sairas jos kirjoittaa totuuden, henkilön on siitä turha ketään haukkua ja yritä nyt jo se ymmärtää pikkuhiljaa .
16:19 Älä selitä, toi 13:18 kommentti oli sairautta alusta loppuun. Karma puree toiselle pahaa toivojaa. Tuo kommentti on pahuutta täynnä
Täällä joku typerys jopa kirjoittaa, että typerää väittää anonyymikommentoijia vainoajiksi! Kyllä ne anonyymikommentoijatkin yhtälailla rikoksia tekee ja kirjoittelevat kunnianloukkauksia. IP ositteen saa kyllä selville, jos niin haluaa!
Vai vieläkö on niin tyhmiä ihmisiä olemassa, että kuvittelevat voivansa tehdä mitä tahansa anonyymin takana? 🤔🤔
Eikä Sofian juristi IP-osoitetta tarvitse. Haaste tuodaan suoraan Huopalahdentien pubiin.
Kukaan ei tuota väittänyt. Katsos kun se, että kommentti ei ole sulle mieluinen, ei kuitenkaan tarkoita kunnianloukkausta tai rikosta. Joku on kyllä typerä, löytyy sun peilistä