joo että semmmosta??

3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oli siinä...

Äänestä
  • ihmiset eivät halua ymmärtää että on olemassa saatananpalvojia ja heitä on ollut vaikuttamassa maailman asioihin jo pitkään. miten joku amerikkalainen voi kieltää asian kun sen on jopa heidän päivittäin käyttämissä seteleissä. saatananpalvojien röyhkeys perustuu sille tosisialle että suurin osa ihmisistä haluaa olla sokeita.

    Äänestä

  • bbbb kirjoitti:

    ihmiset eivät halua ymmärtää että on olemassa saatananpalvojia ja heitä on ollut vaikuttamassa maailman asioihin jo pitkään. miten joku amerikkalainen voi kieltää asian kun sen on jopa heidän päivittäin käyttämissä seteleissä. saatananpalvojien röyhkeys perustuu sille tosisialle että suurin osa ihmisistä haluaa olla sokeita.

    niin kait aukea:

    http://www.mantta.fi/~patato/cef.html

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seonford kirjoitti:

http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo.htm

mielenkiintoista....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu