HEVOSIA KADOKSISSA!!!

HELP ME!!!!

Etsin seuraavia hevosia (nimi, rotu, väri)
* Bonetti, haflinger, voikko
* Trinity (rotu:??), mustanruskea
* Musse, shettis, musta
* Rudolf, ?(jonkinrotuinen poni, saattoi olla myös risteytys) , musta
* Carno, connemara, valkoinen
* Aladina, lämminverinen, kimo
* Sunshine Felicia "Sani", jonkinrotuinen poni, kimo
* Keksi, suokki, liinakko
* Pompula, risteytysponi, ruunikko
* Robin, saksalainen ratsuponi, tummanruskea

Pieninkin tieto näistä hevosista on todella tarpeen!!! Vaikka tietäisit vain YHDESTÄ hevosesta ja vaikka et olisi varma onko kyseessä juuri tämä hevonen, KERRO SILTI! Ihanaa jos joku kertoo!

1

471

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ghost

      ...oli SUNSHINE FELICIAn nykyisinä omistajina Jenna & Jonna Yrjövuori. En tiedä, auttoiko, kävin vain katsomassa sen tietoja sieltä ja Sukupostista. "Sani" on muuten welsh mountain sektio A ja siitä oli kaks kuvaa Sukupostissa, viimeisin vuodelta 2004.
      CARNOsta oli myös kuva SuPo:ssa, luultavasti on sama (s. 1981). Hippoksen mukaan nyk. omistaja olisi Taru Keiramo, tiedot on kyllä voineet vanhentuakin.
      TRINITYstä löytyi sisälletyn haun kanssa (sekä Hippoksesta että SuPo:sta) montakin versiota, joista osasta oli kuviakin. Ehkä joku niistä on se? Toivottavasti olin avuksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3083
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      42
      2719
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1523
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1350
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1261
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      41
      1026
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      126
      922
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      33
      839
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      29
      673
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      60
      631
    Aihe