Kärsin pienestä peniksestäni

Anonyymi-ap

Olen kärsinyt pienestä peniksestä teinipojasta saakka kun kaverit ilkkuivat pientä kaluani. En tiedä oliko se vitsailua, mutta se todella sattui ja olen ollut sen jälkeen aina epävarma kalustani. Pumpattuna se on ihan sopivan paksu naisille, mutta ilman pumppausta en viitsi harrastaa seksiä.

Naiset rakastavat isoja kaluja, tämä on vain fakta sanoivat he mitä tahansa. Jokainen nainen on ison kalun perään. Olen itse kokeillut normaali lyijykynästä HK-siniseen ja sitä paksumpiakia dildoja pyllyyni ja sille ei voi mitään että isompi tuntuu paremmalta. Tämä on fysiologinen fakta koska mitä paksumpi sitä enemmän se levittää aukkoa ja stimuloi herkkiä alueita.

Aina en käris pienestä kalusta kun olen sinkku enkä harrasta seksiä juuri koskaan. Ei siinä ole oikein mieltä kun tietää, että kaikki naiset ovat saaneet isoa ja naisivat paljon mieluummin ison kanssa kuin minun, paitsi jos pumppaukseni aikataulu on osunut oikein ja kalu on kohtuu paksu. Pituus minulla on ihan ok 18cm, mutta mitäpä sitä pituudella jos on ohut, onneksi on noi pumput olemassa ja toki on tullut vastaan todella tiukkavaginaisia naisia joille minunkin kalu on riittänyt.

No, vartalo minulla on kunnossa, olen atleettinen ja aina ollut, treenaan ja pidän vartaloni kunnossa. Jotku naiset vielä arvostavat treenattua pikajuoksijan vartaloa eivätkä ole vain ison kalun perään, mutta nekin naiset ovat tosi harvassa, koska internet on täynnä isokaluisten miesten panovideoita ja naiset tajuavat kuinka hyvää seksi voi olla kun miehellä on mukavan iso kalu. On tullut niitäkin naisia useampikin vastaan jotka ovat puhuneet näistä isoista kaluista ja sanoneet, että liian iso ei ole hyvä eikä voi edes vaginaan naida kun ei mahdu, mutta uskonpa että tämä on vain sanottu minun lohdutuksekseni. Yksikin nainen oli synnyttänyt useamman lapsen ja sanoi, että entisellä panolla on niin iso, että se ei mahdu sisään. Eihän tuossa ole mitään järkeä, ei kellään vauvan paksuista kalua ole.

5

466

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Spedellä on pikku pili kompleksi buaahaa

      • Anonyymi

        Sää mää ja bää mikä säälittävä pikku kyyläri buaahaa


      • Anonyymi

        Nai Nai Nai uuhh äähh pläähh


      • Anonyymi

        Tuo tai nuo toistavat samoja lauseita päivästä toiseen. Kai se tai ne saavat tuosta jotain iloa elämäänsä.


    • Anonyymi

      Speden kanssa kerran nain kun Speden pelejä kuvattiin ja voin sanoa, että oli n. 12.5cm täydessä seisokissa. Mahtava pano ja kulli sopivan iso.

      Haluan naida sen yhden huumeita vetävän ex tangokuninkaan kanssa, se saisi naida minua ja sitten voisin naida sen valtavan mahan napaa, uskon että maha on jo niin iso että napaa voi naida.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      33
      3224
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1609
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      1001
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      979
    5. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      59
      953
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      948
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      860
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      813
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      803
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      719
    Aihe