Tena sponsoroi vain urheiluasuissa housuihin pissaajia.
Martinan ja Tenan sponsorointisopimus päättyi
Anonyymi-ap
43306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Sofia kai jatkaa sitä selluliittivoiteen mainostamista vai onko yhteistyö päätetty koska tuli tuomio huumeidenkäytöstä?
Tuollaisilla päärynävartaloisilla, kuten Sofialla on eli tosi leveä perä, niin niillähän on se selluliittiongelma. Joillakin on aivan raskausarpia tuon leveän alakropan takia.
Voisin lahjoittaa kyllä aloituksentekijällle kroonikkovaippoja, mummoni oli halvaantunut ja tarvitsi niitä elämänsä loppuajoilla.Täytyy olla tällä henkilöllä tarvis vaippoihin ja ei hän muuten kokoajan niistä tännekin kirjoittelisi.
Siitä puhe mistä puute, kuuluu sanontakin.
Sofia? Miten joku Sofia tähän liittyy?
Tosi kiltisti tehty. Siiderskä tarvitsee niitä 27/7 nykyään.
Onks tää niin vanha tää aloituksentekijä ettei hän tiedä Tena pikkuhousunsuojia on kätevä käyttää päivittäin.Suojaa pikku lirauksilta ja pikku pöksyt pysyvät näin puhtaina ?
Nuorillakin naisilla voi olla virtsankarkailua esim. synnytyksen jälkeen ja sitten joillakin voi olla aivan kuntosalilla treenatessa tätä samaa. Ei ole siis pelkästään vanhojen juttu. Siksi kai Martinakin mainosti tuota Tenaa aikanaan.
Ja Sofia tosiaan mainosti selluliittivoidetta koska nuo etniset naisethan vanhenevat aikaisemmin, toki nuorena ovat kauniita, ja sitten kun Sofialla on tämä päärynävartalo eli leveä perä ja niillä on tuo selluliittiongelma.
Juuri näin. Martinalla ei todellakaan ole päärynävartaloa. Hän on tasapaksu kaasupullo.
Teini pojan vartalosta saa seksikkään hyvin nopeasti, laittaa silikoni pussit etu ja takapuolelle vartaloa. Siitä on hyvä esimerkki tää Sofia B 👁️👁️.
Ottaako kateus taas voiton? Mieti millä Sofia elää tekotakapuolen kanssa Dubaissa.
Varmaan samalla tavalla kuin Martina elää tekotissien kanssa Austraaliassa.
😂🤣😂😂
Onneksi ei kuitenkaan ole tynnyri niinkuin sinä. 🤭
Ei ole tynnyri ei. Muodot kuin jääkaapilla.
Laihduta toki, jos olet tyytymätön kehoosi.
No sitähän he yhdessä Plösön kanssa yrittävät.
Tuo mielenvikainen muori on taasen miettinyt Martinaa hulluna. Älytön rääpäle yrittää kaikin tavoin seurata Martina elämää, kun itse on kämppään sidottu, eikä ole varaa käydä muualla kuin Huopalahdentien pubissa ja sieltäkin hampaaton räkyttäjä heitetään ulos, kun kittaa ihmisten oluet. Surkea ihmisraunio ja yhteiskunnan elätti, niinkuin Sofia.
Juuri näin. Siiderskän elämä on Martinan valkopesua 27/7.
👍👍👍👍👍👍👍
Ikävä kyllä näin on. Siiderskän naamavippi Huopalahdentien pubiin on hänen elämänsä suurin saavutus.
Vainooja kutsuu itseään nyt Siiderskäksi.
Onpas osuvan nimen itselleen keksinyt👍.
Niinpä. Usein hän on ollut myös Martina tai Sofia.
Todella sairas aloitus. Tämän laittaja voisi oikein tosissaan asettua miettimään miksi näitä pitää suoltaa yhtenään. Saatko näistä herjauksista itsellesi hyvän mielen? Ei ole normaalia eikä tervettä toimintaa. Vieroitu pikkuhiljaa kaunoistasi ja vihastasi tai sitten hae apua niin elämänlaatusi paranee huikeasti.
Tena on niin tehokas,että suu on jatkuvasti kuiva kun niitä käyttää.
Tänään IL juttua stalkkaja "Pirjosta", joka saanut kenkään lehtitalosta, stalkannut
pakkomieltesesti kampaajaa.
Kannattaa katsoa Netflix uuttuusarja!🤔
Saanut kenkään? Mitä lehtitalo siis laittoi Pirjon kenkään? Rahaa? Työtodistuksen?
Minne Pirjo on sieltä Lehtitalosta mennyt? Mikä on uusi työpaikkansa?
Sen yhden muusikon vainoaja oli sellaisessa työssä että pääsi tietoihin käsiksi, ja oli jopa perunut tämän muusikon puolison neuvola-aikojakin.
Kyllä näiden julkkistenkin vainoajat tekevät kaikenlaista, ottavat yhteyttä esim. miehen lähipiirin ja alkavat pommittamaan törkyviesteillä. Sitten tekevät aiheettomia lastensuojeluilmoituksia ja yrittävät saada torpattua kohteensa työmahdollisuuksia ja yhteistöitä. Lisäksi yrittävät valheellisesti mustamaalata uhrinsa liiketoimintaa ja ottavat yhteyttä juorulehtiin ja lähettävät jotain salakuvia ja keksivät siihen jonkun valheellisen tarinan tai joskus lähettävät tarinan eikä mitään kuvia edes. Ja ainakin Seiska julkaisee että saa rahaa ja klikkauksia sillä että jostain julkisuuden henkilöstä laitetaan valheellinen juttu.
Taas käytetään muiden kokemuksia hyväksi. Arvasin, että Martinan seuraaja tämän tekee,kun luin tuon jutun. JOS Martinalla on stalkkeri, joka seuraa, soittelee, viestittelee, käy käsiksi, niin eiköhän se ole jo poliisin tutkinnassa. Lopeta muiden kokemusten hyväksikäyttö 14:00. Kannattaisi nimenomaan itse katsoa, että tiedät mitä tuossakin tapauksessa asiat meni
Arvasin että se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa.
Tuo nainen teki paljon muutakin kuin kouri ja pyrki läheisyyteen. Sehän oli tehnyt vaikka mitä muutakin kuin fyysistä.
Kyseessä fiktiivinen viihdesarja! Et voi rinnastaa sen käsikirjoitettuja tapahtumia siihen, että julkkisjuoru-aiheisella palstalla kommentoidaan julkkiksen itse julkisuuteen tuomia asioita.
Martina oli Tena Ambassador, tai no mistä sitä tietää, onko vieläkin?
Kun Martina tapaili vähän aikaa tätä Hannesta, kun Stefulla oli yhtä aikaa kaksi naista sinä kesänä eli kesällä 2017, niin Hannes kertoo kirjassaan että kun suhde Martinan kanssa tuli julki niin hänen lähipiirinsä alkoi saamaan törkyviestejä. Hannes kertoo jossain haastattelussa että alkoi olla huolissaan lastensa turvallisuudesta eli niin pahoja nuo vainoajat olivat, jotka alkoivat pommittamaan Hanneksen lähipiiriä.
Tyypillistä vainoajien toimintaa mistä on ollut paljon nyt mediassa juttuakin.
👍 Hyvä ja totuudenmukainen kirjoitus.
Kiitos tästä.
Tämä kommentti 17:05 kirjoitukseen.
Niin oli. Tuskin kirjoitteli suomi24 palstalla 😀
Onhan täällä kirjoittelijat itse kertoneet että ovat esim. ottaneet yhteyttä vaikka Martinan kohdalla mieheen ja tämän lähipiiriin ja eräs kirjoitti että Tanskan "Seiskaan". Ja sitten ottavat yhteyttä Seiskaan ja hokevat että pitäisi lasun puuttua eli sairaathan tekevät näitä lastensuojeluilmituksia. Sitten alkavat pommittamaan yhteistyökumppaneita. Eräskin täällä väitti että oli saanut Martinan yhteistyön lopetettua kun lähetti sinne viestiä että tapailee raiskauksesta syytteen saanutta.
Ja kun näkee tuonkin kommentoijan kirjoituksia niin selvästi mielenterveys sillä prakaa, joten uskoo että kyseinen henkilö voikin tehdä mitä tahansa, ja varmasti tekeekin.
Vauvalla kerrotaan Martinan varainhoitajan tulleen stalkatuksi matkalla arvokadulta pörssiin.
Kirjoittaakohan Hörkkö totuuden Sofian nykytilasta Dubaissa.
Otsikko voisi olla: "vartin ilot"
En usko että kirjoittaa totuuden koska Hörkkökin näytti siinä kuitenkin moittivan että Sofia valitsi niin huonon miehen kuin Stefun. Samoin Hörkön kaveri Immu, huumejutuista istunut, tuomaroi Seiskan kesätoimittajana ja tuomitsi myös Ranta-ahon ja Sofian kohdalla Stefun, eikä noita huumerikollisia.