WEF ja WHO pitävät meitä vihollisina

Anonyymi-ap

WEF eli tyrannimainen Maailman Talousfoorumi haluaa rajoittaa autoilua siten että sinulla ja minulla ei olisi enää autoa! Globaalin saappaan alle tukevasti. Vihreiden Ohisalo ja Sinnemäki haluavat samaa mitä WEF. Tyranniaa! Ei autoja ihmisille. Ei liikkumisen vapautta. Kommaripotkulauta riittää sanoo tyrannit.

WHO hyökkää ja haluaa alistaa meidät terveystyrannialle. Ei enää itsenäistä päätäntävaltaa terveysasioissa vaan tukevasti terveystyrannian saappaan alle. Kun WHO käskee tekemään mitä tahansa "terveyden" nimissä, valtioiden pitäisi alistua. Eli kun seuraava p(l)andemia levitetään aivopestyjen ja kyykytettyjen niskaan pitäisi nyökätä ja alistua vaikka henki menisi.

Miksi viranomaiset tai "kansan"edustajat eivät puutu tähän! Onko heille maksettu ja näin hiljennetty? Onko maailman onnellisimmalla kansalla jo toinen jalka haudassa?

16

1253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lääkkeet näemmä jääneet ottamatta. Pii paa auto käy kohta sinut hakemassa.

      • Anonyymi

        Aloittaja on täysin oikeassa. Sinulle se piipaa-auto kuuluisi, mutta kaltaisesi vinksahtaneet ovat vinksahtaneen hallinnon suosiossa. Kaikki tulee kuitenkin muuttumaan.


      • Anonyymi

        Syö torakkapulveria ja ole onnellinen, kun et omista mitään. Sitä näemmä haluat.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aloittaja on täysin oikeassa. Sinulle se piipaa-auto kuuluisi, mutta kaltaisesi vinksahtaneet ovat vinksahtaneen hallinnon suosiossa. Kaikki tulee kuitenkin muuttumaan.

        Tämäkin on nähtävästi jonkun pietarin koulun käyneen trollin sekasorronaiheuttamisyritys. Läpinäkyvää. Siinä itäisessä entisessä suurvallassahan on perinteenä nimestä tai valtiomuodosta riippumatta varastaa maita tai omaisuutta muilta keinoja kaihtamatta. Posmottaisivat itelleen rauhallisemman johtajan tai tekisivät joukkoitsemurhan niin maailma pelastuu!


      • Anonyymi

        Älkää syökö lääkeyhtiöiden lääkkeitä, aivan liian varallisia ihmisille


    • Anonyymi

      Ei autoa, ei lihaa, ei maitoa, --- terv. WEF & WHO ja K. Schwab - B. Gates.
      Kaikki tarkkailtua keskitysleiri tyranniaa.
      https://www.youtube.com/watch?v=B6RqccP55V0

      • Anonyymi

        2025 Suomessa aloitetaan synteettisen lihan valmistus laboratoriossa. Sen jälkeen kielletään oikea liha.


    • Anonyymi

      Trollit jyllää ja trumppi on julistamassa ittensä keisariksi kun ei oo vaaleja neljän vuoden päästä ollenkaan. Putinin kaali kestää sisäisen valtavan pissanpaineen räjähtämättä. Oi jumala jos olet olemassa tule ja armahda meitä äläkä pientä maapalloamme ihmisten hulluuden tähden hukkaan heitä. Jäähdyttäkää nyt vitussa hermonne tai vetäkää kaikki sotahullut ja ahneet kukkoilijat alahuulenne niskaan ja nielaiskaa että tulee rauhallisempaa!

    • Anonyymi

      "Miksi viranomaiset tai "kansan"edustajat eivät puutu tähän! Onko heille maksettu ja näin hiljennetty?"

      Kyllä, heille on sekä maksettu, että osa on hiljennetty uhkailemalla.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Ehdottamasti. Todella tärkeä aloite.


    • Anonyymi

      Siellä oikein eturivissä idiootti juhlii läpeensä mädän organisaation vallan alle alistumista.

      https://www.who.int/news/item/20-05-2025-world-health-assembly-adopts-historic-pandemic-agreement-to-make-the-world-more-equitable-and-safer-from-future-pandemics

      Ei mikään yllätys, asia etenee juuri kuten olen aavistellutkin.
      Kansalta ei kysytä mitään.

      Henkisesti olen jo valmistautunut taistele, pakene tai kuole - skenaarioon. Laki on hyökkääjän puolella.

      Nyt kun ne paskiaiset kuvittelee että heillä on oikeus niin tottakai siihen järjestetään nyt
      sopiva pandemia jotta saadaan kansalaiset kyykkyyn.

      Pidän kaikkea tahdonvastaista rokottamista vähintäänkin tapon yrityksenä ja
      vastaus siihen tulee olemaan samaa luokkaa.

    • Sen kun näkis. Maalla kaikki palvelut katoavat, mukaanlukien julkinen liikenne, minkä seurauksena ilman autoa ei pääse yhtään mihinkään.

    • Anonyymi00017

      Jälleen nämä saatanat kokoustavat Davoksessa ja nauravat kansalle päin naamaa.

      Mielestäni olisi äärimmäisen tärkeää saada kaikki nämä saatanan globalistit samaan kokoukseen ja lähettää sinne massiivinen ohjuskeskitys.
      Reuna - alueille kuolemanpartiot viimeistelemään karkurit.


      Tämä takaisi maailmanrauhan pitkäksi aikaa.

    • Anonyymi00018

      Katsokaa vuoden 2022 Davosin kokouksen tunnelmia. Niissä osallistujat olivat lähes uskonnollisen euforian vallassa, kun he puhuivat tulevasta Venäjän luhistumiseta, kun Ukraina valtaa maan ja EU:n asettamat talouspakotteet kaatavat Venäjän talouden pohjamutiin.
      Tänään osallistujat istuvat suut supussa. Naamat ovat tuhkan harmaita, kun rakas liittolainen ja pääjehu on valtaamassa EU-maata. Suunnitteilla on 20. pakotepaketti, johon ei enää tahdo löytyä mitään perinteisiä lisättäväviä asioita, vaan siellä on siirrytty uusiin, luut murskaaviin pakotteisiin. Päällimmäisinä ovat lopulta Venäjän talouden romahduttavat vientikiellot Venäläisille luksustuotteille. Niihin lasketaan tietysti maan hajuvedet, sampanjat ja mahorkka, jonka vientikielto on viimeinen pisara, joka tuhoaa Venäjän.

      • Anonyymi00019

        Verrokkina kannattaa käyttää Mynchenin Turvallisuuskokousta vuodelta 2022. Siellä tuo ylikiihottunut, kihelmöivä odottava tunnelma oli huipussaan näillä neoconeilla WEF:n nukeilla.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3809
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      64
      724
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe