Kyllä mä niin kadehdin persujen Jani Mäkelää !

Autuaan tyhmänä olisi onnellisuus huipussaan ja voisi uskoa vaikka kelomäntyyn .
3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos ei olisi sanaa olisi tai jos niin lehmätkin lentäisi.

Äänestä

Sen lisäksi että Mäkelä on kipeän ilmiselvästi tyhmä, hän vaikuttaa olevan myös täysin huumorintajuton.

Äänestä

Niin se on: hulluna on hyvä olla, ei rasitu polla!
Mäkelästä tuo näkyy päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Autuaan tyhmänä olisi onnellisuus huipussaan ja voisi uskoa vaikka kelomäntyyn .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu