KESÄ RAKKAUS

ET SAA OTTAA KESÄPOIKAA RAKKAKSEEN JOKA JÄÄ SUN SYDÄMEEN ❤️ VAI SAAKO 😍
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meikäläiselle passaa hyvä mirri,
oli sitten kesän tai vaikka loppuelämän,
jos on hyvä mirri ja hyvin toimeen tullaan.
Selvyyden vuoksi, ja väärinkäsitysten välttämiseksi,
mirrillä tarkoitan on naaraspolista kissaa, kissimirriä.

Äänestä

Totta kai saa!Vanhetessa näitä tarvitaan yhä enemmän.
Yksin on kurjaa,kesäpoika rakkauden kanssa paljon kivempaa,vanheta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ET SAA OTTAA KESÄPOIKAA RAKKAKSEEN JOKA JÄÄ SUN SYDÄMEEN ❤️ VAI SAAKO 😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu