Paljasti ja hyökki paljon 33* asteen satanisteja vastaan, eliitti voi lavastaa helposti...
Tapettiinko pidetty paljastustoimittaja L Paavola?
Anonyymi-ap
20484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Vaikea sanoa mitään, mikä lienee totuus. Tullut käsitys että itse lähti tai yliannos?
Sellaiset tosiaan pystyy helposti järjestämään jos koko tutkija porukka kuuluu tuomareihin, pankkiireihin, lääkäreihin. Yhtenäinen vallassa oleva porukka voi naputella ihan millaisia papereita tahansa ja väittää mitä tahansa eikä kukaan voi mitään kun on ylimmän tahon allekirjoitukset. Papereita ne kuitenkin vaan on ja jonkun ihmisen mielipide ei Jumalan.
Niin no. Edelleen vaikea sanoa. Moni voi tuntea itsensä kyllä painostetuksi järjestelmässä? Ja jos on velkaa tms. Joskus oli puhe että osalla mennyt luottotiedot. Myös tuet minimaalisia ja kiristyksen alla, jos niitä osa joutuu hakemaan.
Niin tai yllämainitut tehneet paperit että on velkaa. Teoriassa näitä voi tehdä niin ettei kohde itse tiedä ja sitten selitellään muille ja näytetään papereita. Jos tällaisia muurarikultteja on olemassa niin ihminen joka ei halua olla heidän kanssa tekemisissä muuttuu viholliseksi. Joku voi myös tietämättään olla jäsen sekin voi olla tekaistu jos ei muuten jäseniä kulttiin saada.
Piho väittää, että L.P. oli väsynyt elämään... ja yrittänyt jo aiemmin päästä tästä elämästä pois... Voi voi. Kaunis nuori elämä meni hukkaan!
Tuo on se perus stoori joka laitetaan matkaan muutamalta kantilta, jopa kadonelle kerrotaan samaa tarinaa. TÄMÄ TARINA ESIINTYY AINA KUN PEITELLÄÄN MURHAA.
Niin, jostain syystä Suomessa peitellään näitä itsemurhia.
Ei haluta kertoa julkisesti.
mistä Piho nuo asiat tietää?
oliko vaan tarkoitus saada kuolema näyttämään itsemurhalta?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18568217/suomi-tuhos-20-kansanlehtimiesta-salaliittoteoreetikkoa-janitskin-paavola-luukanen-kavonius-vapa
Kyllä deep fake tekniikka ollut olemassa jo pitkään ? elikkä aito video itsemurha puheista voidaan syöttää kanavalle ja sit joku hitman asialle, niin kyllä kaikki uskoo että kuoli oman käden kautta,,,,
Kukahan tuollainen "toimittaja" edes oli, suurin osa ihmisistä ei ole koskaan kuullutkaan, saati sitten piittaisi mitä tuolle tuntemattomalle on tapahtunut.
sinänsä tapaus ole ainut laatuaan,
Totuuden Etsijät 3 tekee videon jossa on muistelua. Se ei ole vielä mutta kohta.
Suomessa ja koko Läntisessä maailmassa on ollut viime vuodet armoton toisinajattelijoiden ajojahti.
Kaikki keskustelu ja väittely historian suurista asioista tullaan kieltämään, jos kannanotot on ristiriidassa virallisen valheen kanssa.
Holokaustista keskustelu on jo kielletty, Sionistien arvostelu on kielletty Ranskassa, seuraavaksi aikovat kieltää keskustelut microRNA väestönhallinta p11ke1stä
Kiellät siis holocaustin ????
Crematorios mene aik kauan jo 1 rummiin poltossa, niin mites 6 miljoonaa ? !!!
Mitä on vapaamuurarius?
Vapaamuurarit harrastavat salaoppia eli okkultismia, joka kaikissa muodoissaan on Kristuksen opin vihollisuutta.
Luotettavista lähteistä lainattua:
”Okkultismina voidaan pitää sellaista henkistä oppia ja toimintaa, jonka sisältöä tai menetelmiä ei ole päästetty yleiseen tietoon. Seura, joka edellyttää jäsentensä pitävän salassa tietyt järjestön toiminnot, kuten initiointiriitit ja muut seremoniat.
Vapaamuurarien johto toimii yhdessä illuminaattien kanssa, veljeskuntien alempien tasojen mitään tietämättä ylimpien tasojen todellisista tarkoitusperistä ja päämäärästä. Lopullisena tavoitteenaan heillä on yhdistää koko maailma yhdeksi maailman hallinnoksi.
Vapaamuurarivaikuttaja Manly P. Hall kirjassaan Lectures on Ancient tiivistääkin asian erittäin hyvin: ”Olemme lähestymässä jalompaa aikakautta, jolloin kansakuntia ei enää ole, vaan koko maailma on yhden järjestyksen, yhden hallituksen, yhden hallinnollisen järjestyksen alaisuudessa”. EU:n superliittovaltio olisi osa tätä järjestelmää.
Juutalaisista tapettiin kuolemanleireillä vain murto-osa niistä arvioiduista kuudesta miljoonasta. Polttouuneja ei juuri "tavallisilla" keskitysleireillä ollut ja juutalaisten asuttamat ghetotkin hyvin useissa tapauksissa tyhjennettiin siten, että porukka vietiin ulos taajama-alueelta, ammuttiin ja haudattiin ammuttujen usein ensin itse kaivamiin joukkohautoihin. Ei mitään leiritystä.
(En tosin ymmärrä, minkä takia minä salaliittoteoriapalstalla esitän totuuksia; kuin kaloille esitelmöisi Eulerin konjektuurista...)
Voin kertoa ettei lukot pidä näitä omistavat lukkoliikeet tainnuttavat postiluukusta ja lavastavat. Saattaa olla samat tekijät tutkimassa kuolinsyytäkin.
Olen nähnyt kuinka yhdellä "hullulla" on oikein yleisavaimet. Siis hulluhan hän ei tämän "yhteiskunnan" vallassa olevien johon myös psykiatritkin kuuluvat mukaan ole. Jossain muussa maailmassa asetelma olisi toki hieman erilainen.
Miksi lukkoliike tai vain se? Eikö mahdollisuudet laajene aika paljon muuallekin, jos epäiltyjä etsii.