Persujen ruotsalainen sisarpuolue

Anonyymi-ap

Jos jäi eilen katsomata dokkari Ruotsidemokraattien trollitehdas, niin kannattaa tsekata MTV katsomosta. Vastaavaa toimintaa mitä persut tekevät nosti ruotsissa ison kohun.


Mitä selviää, kun toimittaja soluttautuu ruotsidemokraattien puoluetoimistolle? Ohjelma pureutuu kuohuttavaan tapaukseen, joka paljasti trollitehtaan

7

248

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      KOHTA PALJASTUT SINÄ ITSE.

      Tai ehkä mielenterveysongelmasi pelastavat demarin rangaistukselta.

    • Anonyymi

      Persut pettää aina

    • Suomi on siitä ihmeellien maa että täällä tiettyjen puolueiden kannattajat, jotka muuten on kovin työtävieroksuvia ja vaatimassa tukia ihan kaikkeen, tekevät tälläkin palstalla tuota samaa sekopäistä touhua ilmaiseksi. Jos näin ei ole niin aikapian tullaan uutisoimaan vastavaa meiltäkin, vaikka näiden öyhöttäjien "tarkoitus pyhittää keinot"-periaate estää aika pitkään median kertomasta asiaa.
      Ehkä tässä asiassa ruotsi on yhteiskuntana suomea edellä kun siellä ei käytetä hyöhyllisiä idiootteja imaiseksi kuten suomessa tapahtuu.

    • Anonyymi

      Demari on pakurikääpä.

    • Anonyymi

      Arvaako kukaan kuka johtaa ilmajoen persujen trolli rinkiä?

    • Anonyymi

      Husu Hussein. sdp, toimii johtajana.

    • Anonyymi

      Olisko se joka facessa jaksaa mollata muita ja vääristellä totuutta. Ne sen juttuja peukuttavat ovat sitten hännystelijöitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe