Onko Tynkkysen BB-video esitetty kansainvälisesti?

Saas nähdä kun äärivasukit saavat videon käsiinsä. Yleistävät varmasti käytöksen koskemaan kaikkea oikeistoa ja naureskelevat. Toivottavasti video ei ajaudu sellaisiin käsiin, ettei meistä tehdä taas naurunalaisia.
19231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Onko omaa kokemuspohjaa siihen, miksi et usko ihmisen kasvuun iän karttuessa ? Toki, sinulla käytös sailynyt yhtä lapsellisena jo lähes 20 vuotta palstalla.

1Äänestä
  • Uskon, mutta tehtyä ei saa tekemättömäksi. Toivotaan ettei video leviä ulkomaille että vältttään vasuvosujen pilkalta

    Äänestä


  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vasudemuvideot jakoon, siinä vasu tulevaisuus paljastyy, putinin palkollinen.
    https://yle.fi/a/74-20008168

    Onko Linkkipersun housuunpaskomisista videoita?

    Äänestä

Nähdäänkö videolla lisää pökäleitä

Äänestä

Melko kiistelty aihe on, että tuliko housuun varsinaista pökälettä, vai pelkästään löysä pieru.

Äänestä

Siis mikä? Joku tiptopjuttuko?

Äänestä
  • Tynkkynen on varmasti ensimmäinen henkilö joka nousee EU parlamenttiin vaippaan paskantamalla? -Milloin TV:n suorassa lähetyksessä, milloin Suurkirkon portailla jne. jne.

    Äänestä

  • Hae youtubesta "Sebastian Tynkkysen tähtihetki BB talossa 2011"

    Äänestä

  • Linkkipersu kannattaa peruSSuomalaisen homosaation levittämistä Suomesta muualle Eurooppaan.

    Äänestä

Pidätyskyky kärsii, jos on nauttinut liikaa mustaa "makkaraa".

Äänestä

On kuulemma esitetty jenkkilän tosi tv:ssä. Republikaanit olivat nähdystä kovasti tohkeissaan ja Trump esitti Sebulle Oscar ehdokkuutta.

Äänestä
  • Suomessa vastaava on Jussi-patsas.

    Äänestä

Demareita suututtaa niin kovin kun eivät saaneet Tynkkyä omiin riveihinsä.
BB- talon tempaus on suoraan sdp- käytösoppaan ensisivulta.
Prööt vaan sirinowskit !

Äänestä
  • Videotodiste osoittaa sanasi valheeksi, mutta persuthan ei totuutta tiedä olevan olemassakaan. Aina, kun suunsa aukaisevat, valetta tulee.

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Videotodiste osoittaa sanasi valheeksi, mutta persuthan ei totuutta tiedä olevan olemassakaan. Aina, kun suunsa aukaisevat, valetta tulee.

    Punikin kytrpä?

    Äänestä

Demarit kauheassa kiimassa Tynkyseen.

Äänestä

Ei vielä, mutta ne kaikki Tynkkysen tekemät disinformaatio-videot tulevat kyllä esille kohta puoliin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saas nähdä kun äärivasukit saavat videon käsiinsä. Yleistävät varmasti käytöksen koskemaan kaikkea oikeistoa ja naureskelevat. Toivottavasti video ei ajaudu sellaisiin käsiin, ettei meistä tehdä taas naurunalaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu