Ruma ja kaunis porno

Hämmentää, miten ylivoimainen valtaosa pornosta on rumaa. Minusta kuitenkin miellyttävintä on hyvä ja kaunis, pyhä ja puhdas. Ymmärrän, että joko kiihottuu karkeasta, seksikumppania halveksivasta, alistavasta ja väkivallasta, mutta minä voin kiihottua vain herttaisesta.

Ihmisen oma tarve ratkaisee, mitä hän haluaa. Useimmat netin keskustelukumppanit eivät tajua, mitä ajan takaa kertomalla sallituksi HERTTAILUN, IHANEHTIMISEN ja SULOISEHTIMISEN. 🌹👀

6

1265

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisivatko siksi että nuo eivät ole oikeita suomen kielen sanoja.

    • Anonyymi

      Delaa idiootti pedari

    • Anonyymi

      Sen takia amatöörien eli ns. tavallisten ihmisten kuvat ja kotivideot ovatkin yleensä niitä parhaimpia ja normaaleimpia katsottavia.

    • Ihmettelen itsekin että miksi niin suuri osa pornosta on tarkoituksenmukaisesti jotenkin rumaa tai tabua. Eihän sen olisi pakko olla.

      En minä sellaista suhteessakaan etsi vaan sellaista miestä jonka kainalossa on hyvä olla ja joka ansaitsee siitä kunnon palkan. 😉

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Unehtu niiku allekirjotus, mist myös selkelee, miks mää ennoo olemassa: Kyöpeli


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe