Varaudu mutkaan matkassa

Pitkänniemen eritasoliittymässä tehdään asfaltointitöitä. Öisin ramppeja on suljettu. Kun et pääse ulos pääväylältä, sinun on ajettava seuraavaan liittymään ja tultava sieltä kyläteitä pitkin takaisin.
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sitten vielä ne kaikki ylinopeutta ajavat ääliöt, jotka sekoittavat tilanteita.

Äänestä

Olisi syytä laittaa myös Nokialta motarille vievän rampin kohdalla uuden asfaltin. Vielä ei ainakaan ole tehty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitkänniemen eritasoliittymässä tehdään asfaltointitöitä. Öisin ramppeja on suljettu. Kun et pääse ulos pääväylältä, sinun on ajettava seuraavaan liittymään ja tultava sieltä kyläteitä pitkin takaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu