Butt blug perimmäinen tarkoitus?

Anonyymi-ap

Omassakin avioliitossa on tullut tilattua moinen timantti tappi ja vaimon anaaliin sen olen sijoittanut. 32mm ruusukultainen metalli tappi. Onhan se hieno kun vaimoa takaa jyystää 58v timantti koristeinen mutta mikä sen perimmäinen idea on muutakuin kivaa laittaa se vaimoon. Ei se oikein tunnu pannessa sen ihmeemmin kummallekkaan vain pikainen kiva paikalleen asennus on se mukava juttu. On arkisilla marketti reissuilla joskus tullut vaimoon myös lipsautettua paikoilleen ja jotenkin kiva juttu kummallekin kuitenkin kun kapan käytävillä liikutaan kun koriste vaimolla ja kotosalla näkyy ohuiden läpikuultavien housujen läpi kimallus. Niin vaimo kotona vähissä ohuissa naisellisissa alus vaatteissa puuhastelee tai jalat levällään sudokuja yms käsitöitä tekee milloin missäkin aennossa oikea kissanainen kun niin notkea helpolla. Mutta perimmäinen idea anal blugille on mikä? Kiva juttu mutta jääkö jotain huomaamatta? Ainoa oma huomio on huomattu että kun poistan blugin niin saan hyvin helpolla nopeaa työnnettyä kaluni vaimon anaaliin eikä juurikaan ole kiristävää tunnetta vaimolla vaan heti hitaasti saa työntyä kokomitalta anaaliin vaimon ottaessa helposti kalun vastaan se etu on.

4

1193

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meillä se on vain koru, joka joskus vilahtaa muillekin iloksi.

    • Anonyymi

      Voiko liian pitkästä anaalissa olo ajasta olla jotain haittaa? Eipä se normaalilla wc:ssä käyvällä ihmisellä montaa tuntia pidempää aikaa voi ollakkaan mutta jos on todella suuri 6cm esim?

    • Anonyymi

      Minusta aloittaja kuvasi itse aika hyvin tuon plugin perimmäisen tarkoituksen ja toki se riippuu paljon käyttäjästään. Pelkkään venytykseen plugi ei mielestäni ole kovin hyvä, koska se paksuin osa ei osu sulkijalihasten kohdalle. Ja jos sinne on saanut tungettua hieman liian ison ja pitää sitä liian kauan, niin voi olla vaikeuksia vetästä sitä kivutta ulos...

    • Anonyymi

      Aloittajalla on ehkä hieman väärä lähtökohta. Plugin tarkoitus on stimuloida mutta sen käyttö ei ole rajattu sukupuolen mukaan. Miehillä oikein muotoillusta plugista on enemmän iloa kuin naisilla siksi, että tuota kautta plugin pää saadaan osumaan eturauhaseen.

      Plugin materiaalilla ja muodolla on merkitystä, samoin sen kaulan paksuudella. Ulkonäölliset seikat ovat tuntumaan verrattuna yleensä toisarvoisia.

      Joillekin tapeista ei ole juuri mitään iloa. Silloin voi todeta kokeilun jälkeen että ei ollut meidän juttu. Mutta siis aloittajan kannattaisi ennen tuota toteamusta kokeilla miltä samainen tappi omassa anaalissa tuntuu.

      Itselläni on myös tuollainen metallinen tappi mutta verrattuna joustavasta materiaalista valmistettuihin se jää kyllä jälkeen. Voittaja tähän mennessä on ollut kauko-ohjattava malli, joka paitsi värisee niin myös tekee nyökkäävää liikettä eturauhasta vasten.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      66
      2271
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      22
      1915
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      246
      1440
    4. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      37
      1273
    5. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      253
      1135
    6. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      120
      1034
    7. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      23
      1010
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1010
    9. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      95
      917
    10. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      22
      893
    Aihe