Omassakin avioliitossa on tullut tilattua moinen timantti tappi ja vaimon anaaliin sen olen sijoittanut. 32mm ruusukultainen metalli tappi. Onhan se hieno kun vaimoa takaa jyystää 58v timantti koristeinen mutta mikä sen perimmäinen idea on muutakuin kivaa laittaa se vaimoon. Ei se oikein tunnu pannessa sen ihmeemmin kummallekkaan vain pikainen kiva paikalleen asennus on se mukava juttu. On arkisilla marketti reissuilla joskus tullut vaimoon myös lipsautettua paikoilleen ja jotenkin kiva juttu kummallekin kuitenkin kun kapan käytävillä liikutaan kun koriste vaimolla ja kotosalla näkyy ohuiden läpikuultavien housujen läpi kimallus. Niin vaimo kotona vähissä ohuissa naisellisissa alus vaatteissa puuhastelee tai jalat levällään sudokuja yms käsitöitä tekee milloin missäkin aennossa oikea kissanainen kun niin notkea helpolla. Mutta perimmäinen idea anal blugille on mikä? Kiva juttu mutta jääkö jotain huomaamatta? Ainoa oma huomio on huomattu että kun poistan blugin niin saan hyvin helpolla nopeaa työnnettyä kaluni vaimon anaaliin eikä juurikaan ole kiristävää tunnetta vaimolla vaan heti hitaasti saa työntyä kokomitalta anaaliin vaimon ottaessa helposti kalun vastaan se etu on.
Butt blug perimmäinen tarkoitus?
4
1063
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä se on vain koru, joka joskus vilahtaa muillekin iloksi.
- Anonyymi
Voiko liian pitkästä anaalissa olo ajasta olla jotain haittaa? Eipä se normaalilla wc:ssä käyvällä ihmisellä montaa tuntia pidempää aikaa voi ollakkaan mutta jos on todella suuri 6cm esim?
- Anonyymi
Minusta aloittaja kuvasi itse aika hyvin tuon plugin perimmäisen tarkoituksen ja toki se riippuu paljon käyttäjästään. Pelkkään venytykseen plugi ei mielestäni ole kovin hyvä, koska se paksuin osa ei osu sulkijalihasten kohdalle. Ja jos sinne on saanut tungettua hieman liian ison ja pitää sitä liian kauan, niin voi olla vaikeuksia vetästä sitä kivutta ulos...
- Anonyymi
Aloittajalla on ehkä hieman väärä lähtökohta. Plugin tarkoitus on stimuloida mutta sen käyttö ei ole rajattu sukupuolen mukaan. Miehillä oikein muotoillusta plugista on enemmän iloa kuin naisilla siksi, että tuota kautta plugin pää saadaan osumaan eturauhaseen.
Plugin materiaalilla ja muodolla on merkitystä, samoin sen kaulan paksuudella. Ulkonäölliset seikat ovat tuntumaan verrattuna yleensä toisarvoisia.
Joillekin tapeista ei ole juuri mitään iloa. Silloin voi todeta kokeilun jälkeen että ei ollut meidän juttu. Mutta siis aloittajan kannattaisi ennen tuota toteamusta kokeilla miltä samainen tappi omassa anaalissa tuntuu.
Itselläni on myös tuollainen metallinen tappi mutta verrattuna joustavasta materiaalista valmistettuihin se jää kyllä jälkeen. Voittaja tähän mennessä on ollut kauko-ohjattava malli, joka paitsi värisee niin myös tekee nyökkäävää liikettä eturauhasta vasten.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094286
- 783496
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?833350Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?253249Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223242- 722916
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim642797"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452790Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852569- 92472