Kuoliko Sheila oikeasti?

Yllättävän nopea ratkaisu.Vai pelastaako poika
äitinsä jollain ihme kikalla?
3860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kuollut. Oli Sheilan ystävä. Deagon huomaa, että kuolleella on 10 varvasta.

Äänestä

Ei kuollut Sheila, oli kai rikostoveri.

Äänestä

Ohoh mielenkiintoista mielenkiintoista ettei se ollukkaan Sheila ja tietääkseni näin asianlaita on kun jostain näin että ameriikassa kun kaunarit on suomen kaunareita edellä, niin huomasin että siellä sheila on elossa ja huomasin muun muassa, että finnillä ja hopelle tais olla jottain sutinaa meneillään eli kyl kaunareis aina tapahtuu nopeita käänteitä, mut joskus toisinaan käsikirjoitus on vähä epäuskottavaakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yllättävän nopea ratkaisu.Vai pelastaako poika
äitinsä jollain ihme kikalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu