Asuuko hesan keskustas enää normi ihmisiä.

Luulis kauniisti sanottuna harmittavan,kun anarkistit poliisin luvalla panee liikenteen ja kadut sekaisin.Meillä täällä maalla kyllä poliisi lopettaa typeryydet.
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Normi ihmiset on muuttanut Venäjälle kun siellä ei ole mielenosoituksia eikä lakkojakaan .

Äänestä

Vesitykit ja kyynelkaasu tekisi kyllä tehtävänsä.

Äänestä

EI MAHDA ASUA HESAN KESKUSTASSA TÄYSIJÄRKISIÄ.
KYLLÄ SE VARMAA KAIKKIEN VIHREIDEN KOHDALLA, ASUU ENIMMÄKSEEN VIHREITÄ.

Äänestä

Olen pohtinut että on kahdenlaisia ihmisiä eli laiskoja vasureita jotka tykkäävät maleksia yhteidkunnan heille rakentamissa puistoissa ja hörppivät mokkalattea. Kulkevat sähköpotkulaudoilla ja sosialisoivat kaiken mahdollisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luulis kauniisti sanottuna harmittavan,kun anarkistit poliisin luvalla panee liikenteen ja kadut sekaisin.Meillä täällä maalla kyllä poliisi lopettaa typeryydet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu