Kujelilija on taas G4G

Yrittää tuhota uskottavuuden samalla taktiikalla kuin ennenkin.
Elää blää blöö bläähhh
7129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Laugh for gags! 4G4?

Äänestä
  • Gags for laugh? Gags for gags? Gay for gay? G4 verkko? 5G verkko? 5G5?

    Äänestä

  • Kujeilija kirjoitti:

    Gags for laugh? Gags for gags? Gay for gay? G4 verkko? 5G verkko? 5G5?

    Yksinäinen Persu kädellä pätemässä?
    Päivystääbi.

    Äänestä

  • Hullu aktiivi uskovainen se on.

    Äänestä

Minkä ihmeen uskottavuuden? :D

Äänestä
  • Kyyläävien uskovaisten keskuudessa.

    Äänestä

No ei varmasti ole!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yrittää tuhota uskottavuuden samalla taktiikalla kuin ennenkin.
Elää blää blöö bläähhh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu