ABCn vaali raati. PS voittoon. 3 uutta meppiä.

Vituiks meni sitten nämäkin vaalit. Samoin KOK jyrää. Kepu, SDP, RKP syöksyssä.
5128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oliko oikkein persuin homoosasto ABC. Laita ryhmähali kuva .

Äänestä
  • Älä sitten ihmettele, kun astut joka päivä koeran paskaan.

    Äänestä

SisäPoliittinen ongelmajäte päätyy Brysseliin.

Paska valuu pohjoisesta etelään ja Brysseliin.

Ryssittyään täällä kaiken eräät pyrkii mepeiksi.

Eivät koskaan tehneet oikeita töitä.

Äänestä

Perussuomalaiset nurjahti pahasti vaaleissa. Kyykkäsi nolosti.

Äänestä

Vai kolme uutta meppiä? Älä nyt naurata.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vituiks meni sitten nämäkin vaalit. Samoin KOK jyrää. Kepu, SDP, RKP syöksyssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu