Riikka Purra: Nyt tuli turpaan

Näin on. Eroa! Ja heti
15249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Pst. 'Äänestettiin Li Anderssonia, Merja Pyllöstä ja Jussi Saramoa...ei siis homppeli Tynkkystä, ei Kuluxklan Junnilaa tai Prkle bensahinnanpettäjää Mauri Peltokangasta.

Purra luuli, että penipalkkaiset. vähävaraiset, lapsiperheet ja pientä eläkettä saavat sekä opiskelijat eivät olisi moksiskaan Purran leikkauksista, nimen omaan heiltä. vei ja kokoomusrikkaille jakoi ja itselleen...verohelpotukset jopa 3000 €/v riihikuivaa rahaa käteen.

Voit nyt Riikka miettiä ihan itse, millaista on tuntea narsistina syvää pettymystä ja häpeää!

Äänestä
  • Osaako psykopaatti edes hävetä ?

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Osaako psykopaatti edes hävetä ?

    Psykopaatti on ihminen vailla omaatuntoa. Hän ei koe empatiaa, ei häpeä, ei kadu, tunne syyllisyyttä, ei yleensäkään piittaa muusta kuin itsestään.

    Äänestä

Mitä aktuaalista vttua tolle Riikan poskelle on käynyt?

Äänestä
  • Ovi löi !

    Äänestä

  • Välillä sillä on sitten kuristusjäljet kurkussa, sinertää ja sit liinalla peitetty tai korkeakaululsinen pusero. Oon ihemetellyt, kun silmät vielä pussilla turvoksissa. Onko itkusta vai ryyppäämisestä. Joissakin kuvissakin kun katsotte suurennettuna.

    Paha ihminen...nyt saikin oikein oman toiminnan tuloksena koston.

    Äänestä

Mäkkärimaisteri ajaa puolueen alas.

Äänestä

Nyky-ps on täynnä vegaaneja, hinttipellejä, sivareita ja kokoomuslaisia.

Nyky-ps kannattaa Suomen EU-jäsenyyttä eikä vastusta vierasrotuisia mamuja.

Ei ihme, että halla-aholaisten kannatus laskee, kun nyky-PS on pelkkä Kokoomuksen apupuolue.

Monille on pikkuhiljaa paljastunut, että halla-aholaiset on alusta asti kusettaneet.

Äänestä
  • Niin. Nyt äse nähtiin.

    Äänestä

Orpo saisi erottaa virnistelijän. Nyt ei ollut sitä vittumaista ilmettä naamalla enää mihin on ollut pakko tottua. Voi kiesus perhearvoista änkyttävät äänestivät homon. Jolla vielä musta mies. Vieläkö kannattaa muitten homoilusta linkittää. Sehän teillä oli hampaissa pressan vaalien alla. Osuiko omaan nokkaan.

Äänestä
  • Osui ja kovasti.

    Äänestä

Vaalitulos ei kerro kansallisesta puolueiden kannatuksesta. Äänestysprosenttikin kun oli alhainen. 2 617 000 äänioikeutettua jätti äänestämättä.

Äänestä
  • Onko tuo se mamumäärä jonka te persut aiotte tuoda maahan ? Jos on niin hienoa. Ei tule Satoselle työvoimapulaa. Persujen käänteinen Ruanda malli. Lennätetään tänne 2,5 miljoonaa mamua eikä päästetä niitä pois ollenkaan. Edes passilla. Nuo kun kirjottaa vaikka Maukan numeron lappuun ,niin Lin jytky on pientä . Nyt on vasta 70 000 täynnä ja nekin taisi olla nukkuvia äänestäjiä joten turpaan tuli.

    Äänestä

Tällaista jälkeä syntyy kun 0v 0kk 0pv. broilereita päästetään "hoitamaan" asioita...,,,,

Äänestä

Perustelu oli että kannattajia ei eurovaalit kiinnosta. Kyllä tässä oli muutakin. Leikkaukset ja varaukseton kansanmurhan kannattaminen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näin on. Eroa! Ja heti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu