juhlija ilman kalsareita

illanvietossa

Kaverini kertoi, kuinka firman henkilökuntaa kokoontunut illanviettoon huvilaan. Tyttöjäkin oli paljon mukana. Illan alkajaisiksi pojat meni ensiksi saunaan. Löylyjen jälkeen pukuhuoneessa porukkalla ihmetteltiin jotain kummallisen likaisia kalsareita. Ne jäi jäljelle vielä porukan mentyä sisälle huvilaan, kun kukaan ei ottanut niitä.
Salaperäisten kalsarien omistaja tunnusti sitten, että oli aika jännää tanssia ilman kalsareita tyttöjen kansa. Se oli jutun kertoja itse, joka ei ollut kehdannut panna omia kalsareitaan jalkaansa, kun niitä oli sanottu hirveän likaisiksi. Muu porukka taas naureskeli tanssilattialla, kun yksi tanssii ilman kalsareita.

1

1204

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kikkeleille ja palle

      kuka nyt kalsareita kesällä käyttää, en minä ainakaan. epämukavaa kuumalla, olivatpa päälihousut sitten farkut, prässihousut, shortsit tai pellavahousut. kalsarit voi kesällä unohtaa ja pikkuveikallekkin lomaa ja ilmavuuden tunnettä. joten rohkeasti, bokserit ja kaikki muutkin pikkuhousut kaappiin lepäämään. nautinto on suunnaton - ja tuskin kukaan edes huomaa ja jos huomaakin väliäkö sillä.. annetaan kikkelille ja pusseille myös lomaa. MUTTA MUISTA KUITENKIN HYGIENIA ja päälihousut, olivatpa ne millaiset tahansa on pestävä useammin. ja muista kuivata kullin pää huolellisesti, wc paperilla, niin ei tule länttejä, pelkkä ravistelu ei riitä. (toki kalsarien käyttöaikanakin, kikkelin huolehtimiseen, kuuluu terkan pään huolellinen kuivaaminen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      177
      1600
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      106
      822
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      608
    5. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      128
      561
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      556
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      538
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    10. 42
      496
    Aihe