Mikä teitä kiihoittaa eniten?
Puoliso panee vieraan kanssa?
Vaimo imee vieraan kyrpää?
Vieras nuolee vaimon pillua?
Nainen vieraan kanssa 69:ssä?
Puoliso panee vieraan kanssa?
Vaimo imee vieraan kyrpää?
Vieras nuolee vaimon pillua?
Nainen vieraan kanssa 69:ssä?
Vastaukset 16
Vanhimmat
Aisurina kiihottaa kaikki nuo. Lisäksi kotona odottaminen ja kuviteleminen kun tietää että vaimo nauttii rakastajansa kanssa ja tulee kotiin posket punaisena ja pillu turpeana. Palkinto on kun saan työntää pienenkaluni spermalle tuoksuvaan ja liukkaaseen pilluun. Joskus saan vain nuolla vaimolle orkun ja runkata.
Kaikki nuo kuuluu samaan pakettiin.
Kysyt kumpi kiihottaa, mutta vaihtoehtoja on useampi kuin kaksi.
Nyt et tainnut ymmärtää yhtään mitään. 😄
Tämä! Seuraavaksi varmaan kysyy ketä, vaikka pitäisi kysyä kuka.
Vaimo antaa mustalle pillua. Vaimo imee mustaa kyrpää. Spermat pilluun ja suuhun
Nuo kaikki kiihottaa ja onneksi näen niitä melkein viikoittain, kun vaimoni 56v nussii vieraan miehen kanssa.
Anna hänen unelmoida.
Kiihottavinta on se, että tietää, mutta ei tiedä ihan kaikkea, että on sellainen salaisuuden verho sen kaikkein intiimeimmän kohdan peittona. Sen verran tietää, että vaimo on ollut pillu paljaana, toinen mies on sitä katsellut, mutta loppu jää mielikuvituksen sytykkeeksi.
Kun vaimo on paljastanut rintansa. Onko mies ollut vaimon päällä tai vaimo ratsastanut. Onko käytetty kondomia vai menty nautinto edellä? Onko pistetty siementä vakoon?
Kaikki nuo. Meillä vaan kokemusta kaveripariskunnan kanssa puuhailusta, jossa nainen on bi. Oma nainen sanoo ettei ole ja puuhailee tämän toisen naisen kanssa sen takia, kun se on mun mielestä kiihottavaa katsella :) Viimeksi naiset pussailivat toisiaan saunassa ja koskettelivat toistensa tissejä. Myöhemmin mentiin porealtaaseen, jossa hommat jatkuivat. Itse tietenkin hiplailin vaimoketta bikinien alta ja samalla hänen kaverinsa tuli vaimoketta pussailemaan. Otin hänen kädestä kiinni ja laitoin sen vaimokkeen paljaaseen jalkoväliin. Tuli kaverille aika yllätyksenä, mutta tykkäs :D Myöhemmin pääsin sormettamaan molempia naisia samaan aikaan. Illan mittaan naiset ottivat yläosat pois ja oma meni hieman toisen miehen hellittäväksi altaan toiselle laidalla. Toinen nainen taas tuli mun syliin ja aloitti kiihkeä suutelun. Toinen yllättävä ja kiihottava tilanne oli, kun huomasin kaverilla seisovan ja hänen vaimonsa alkoi ottamaan suihin siinä altaan reunalla. Kohta oma vaimoke oli siinä kanssa imemässä kaveria. Ekaa kertaa elämässä näin, kun oma kumppani puuhailee toisen kanssa. Vaikka tuollainen on ollut haaveissa pitkään, niin livenä se oli vielä kiihottavampaa kuin kuvitelmissa.
Kun vieras laittaa kuuman lemmenliemensä vaimon vakoon.
Kun vaimo seksitettelee tyttökaverin kanssa,kaksi posliinipillua,vaimo pieni kokoinen,ystävä iso nainen,ystävä raiskaa sauvalla vaimoa💦Kiihottavaa katsella kyrpä pystyssä💦💦
Huh kuin ois kuumaa katseltavaa!!
2N+M on parasta maailmassa. Ne tietää, jotka on kokeillut.
2N+M ei ole enää niin kiihottavaa, kuin katsella kahden kauniin naisen todella kiihkeää irstailua.