Naton Sotkupelle sölkkää Kiinan tekemisistä. Pitäis suunsa kiinni asioista jotka ei hänen toimenkuvaan tai b varsinkaan toimivaltaan kuulu. Onko puolustusliitto nato jo hyökkäysliitto.
Mitä ihmettä.
Anonyymi-ap
8134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Älä viitsi persuilla.
Kiinalaisen suorittama tiltun persepano ei ole niin kivulias kuin ryssän vastaava, kokoero on huomattava, mutta kuka mistäkin tykkää.
Sinunkin käyttämä anustappi on Kiinassa tehty...😂
Botit spämmää kaikki ketjut täyteen törkeyksiä ja wanhaksi käyneitä persuvitsejä.
Onko Nato jonnekin hyökkäämässä.
Periaatteessa Kiinaa olisi pitänyt alkaa kovistella jo heti alun alkaen. Jos Kiina haluaa valita yhteistyön Venäjän kanssa lännen sijaan, se on sitten sillä selvä.
Toki ongelmat ovat oikeasti syvällä siinä mielessä, että moni maa on ongelmissa, jos kauppa Kiinan kanssa katkeaa.
Suomen tapaan, ammut itseäsi jalkaan ja syyttelet muita.
En syytä. Totean faktat.
Venäjähän se on se, joka syyttelee muita milloin mistäkin ja hyökkäsi sitten raukkamaisesti pienemmän naapurin kimppuun. Säälittävää.
Trollitehtaalla ei vieläkään käännösseparaattori toimi.