tuppurainen

voisi tehdä välikysymyksen kissan kiduttajasta ja polttamisesta.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko 🤔🤔 ministeri. Persu sen voin sanoa, että Kokoomus ei nyt erota Persu ministeriä, koska muita puolueita ei löydy viemään Kokoomus politiikkaa kuin Persut.
Varmaan hidasälyisemmätit Persut ovat tajunneet miksi kannatus laskee.
On niitä kannattajia joilla hallituskiima sumentaa ajattelu kyvyn, puoluejohto ovat kaikki sokeita hallituskiimasta johtuen.
Toivottavasti saatte rikkaitten määrä kasvatettu että teillekin riittää.

Äänestä
  • _
    _
    Tuo SDP:n Tuppurainen on Täysi - SIKA !
    - ja pysyy - SIKANA !
    _
    - on aivan SIKA - VALEHTELEMAAN kin !
    -
    -

    Äänestä

Höpö höpö persu mene hoitoon heti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

voisi tehdä välikysymyksen kissan kiduttajasta ja polttamisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu