Mitä olette mieltä?
Sannan ihanat juhannuskuvat
Anonyymi-ap
37304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Ihania
Tosi ihanat kuvat.
Terv. Persu
Laita linkki. Onko paljasta pintaa? Näkyykö luuperse?
En laita linkkiä koska mitään kauniita juhannuskuvia ei ole. Kaikki kehut ovat omiani.
Oletko kehopositiivinen
Ja linkin löytää muutenkin netistä, jos on kiinnostunut aiheesta.
Hyvät kuvat ❣️
Näkyykö "luiskaperse ja luihuluonne" kuvissa? Aikamme vastenmielisin poliittinen kusettaja, mutta onnistui valtavalla tuella saamaan huikea palkionsa.
Oletko kehopositiivinen, vai mitä
Ei vaan läski keski-ikäinen nainen
En oo nähny enkä näe
Kyllä ihailin. Viettää ihanaa juhannusta tyttönsä kanssa
Olen aina ollut innoissani Sanna Marinin rinnoista!
Sanna on oikeasti mARIn
Sen takia on tuollainen lauta!
Voi voi kun käy kateeksi.
Jotkut vaan syö jännää ja lihoo
Ihanaa nähdä miten Purra iloisesti viettää juhannusta.
Oikein hyvä mieli tulee.
Aivan ihania tavallisia kuvia.
Tai sitten vain kuvittelen.
Sanna mARIn on miehen näköinen.
Rintoja ei ole - ei edes teko tissejä ja on muutenkin aivan lauta!
Onneksi laudassa on reikiä!
Veikkaan että sun painolla rinnat painaa jo sen verran mitä Sanna
Vastaat itsellesi porvaritrolli.
Tulevaisuudessa on kyse siitä, että löydetään keino vähentää väestöä... Emme tietenkään pysty teloittamaan ihmisiä tai rakentamaan leirejä. Pääsemme niistä eroon saamalla heidät uskomaan, että se on heidän omaksi hyväkseen... Löydämme tai aiheutamme jotain, pandemian, joka kohdistuu tiettyihin ihmisiin, todellisen talouskriisin tai ei, viruksen, joka vaikuttaa vanhuksiin tai vanhuksiin, sillä ei ole väliä , heikot ja pelokkaat antautuvat sille. Tyhmä uskoo siihen ja pyytää hoitoa. Olemme huolehtineet hoidon panostamisesta, hoito, joka on ratkaisu. Idioottien valinta tapahtuu siis itsestään: he menevät teurastamoon yksin." "Tulevaisuudessa on kyse siitä, että löydetään keino vähentää väestöä... Emme tietenkään voi teloittaa ihmisiä tai rakentaa leirejä. Pääsemme niistä eroon saamalla heidät uskomaan, että se on heidän omaksi hyväkseen... Löydämme tai aiheutamme jotain, pandemian, joka kohdistuu tiettyihin ihmisiin, todellisen talouskriisin tai ei, viruksen, joka vaikuttaa vanhuksiin tai vanhuksiin, sillä ei ole väliä , heikot ja pelokkaat antautuvat sille. Tyhmä uskoo siihen ja pyytää hoitoa. Olemme huolehtineet hoidon panostamisesta, hoito, joka on ratkaisu. Idioottien valinta tapahtuu siis itsestään: he menevät teurastamoon yksin.
Kuvat kuin kuvat - mitä sitte :D
Missä kuvat edes ovat??
Mitkä kuvat?
Ne mitkä löytyy instasta.
Ruoka näytti lokin läjältä ja saunavihdasta lehtiäkin oli tippunut. Jäniksen papanat oli piilossa vihdanlehtien alla.
Viinaa riittää, Wanha Wiisaus: Wiina Wioisaaksi tekee
Sannalla on instagramissa 1 miljoona seuraajaa.
Vttua ei tainnu saada muut ku lehtiteline.
Kuin ammattilaisen ottamia.
Pitää olla esillä ettei pääse pölyyntymään
Myös se salikuva oli upea.
Salakuva persiistä oli todella suosittu.
Se oli niin suosittu, että sitä jaettiin sosiaalisessa mediassa tuhansia kertoja. Monet ihmiset pitivät kuvasta ja pitivät sitä hauskanpitoa herättävänä. Joissakin tapauksissa se inspiroi muita luomaan omia hauskoja persiistä kertovia kuvia ja videoita.
Käyttiköhän saunassa uimapukua voi oliko Eevan asussa? Sekasauna näyttää olevan nykyään.
On mahdollista, että Eeva käytti uimapukua, jos Aatami ei suostunut muuten tulemaan hänen kanssaan saunaan.
Hyvää juhannustunnelmaa niissä.