...juuri kauniit ja rohkeiden uusimpia kesäkuun 2005 ilmestyneitä jaksoja... ja tota noinni.. Kyllä se uusi Bridgetin näyttelijä on niin helvetin hyvän näköinen.. sen rinnalla kaikki edelliset Bridgetit saa painua.. tiedätte minne..;) Vihdoinkin sarjassa saamme nähdä vähän muitakin naisia kuhertelemassa, kuin tota brookea ja brookea ja niin... brookea.. Kyllä tulee yrjöt tosta brookesta.. ;P
niin.. mutta sitä uutta bridgetiä täytynee odottaa vielä pikkasen tuola Suomessa..
niin.. mutta sitä uutta bridgetiä täytynee odottaa vielä pikkasen tuola Suomessa..
Vastaukset 3
Vanhimmat
... kun noin loukkaavasti ihmisistä puhut. Puhut todella loukkaavasti ihmisistä. Henkinen ikäsi ei riitä sarjan katsomiseen!!!!
Nauti vapaasti kauneudesta, mutta siisti suusi. Eikö kukaan koskaan ole opettanut sinulle paralle, että elämä ei ole kilpailua? Vai onko kimiräikköis-malli lifestyle-ohjenuorasi? Bridget ehtii ensimmäissenä kauneusmaaliin - vain koska sinä sanot. Niinkö se menee?
Tarviiko vetää herne kuulaan heti kun joku täällä arvostelee? Taidat itse olla joku nipottava täti, jonka ei tod. pitäisi olla tällä palstalla itsekään.
Et varmaan oo sattunut huomaamaan, että nää palstat on sellasia "paineenpurkupalstoja" et tääl saa sanoa mitä sylki suuhun tuo anonyymisti, eikä kenenkään tarvii siitä loukkaantua. Tuskin sunkaan ajatukset, sanomiset ja tekemiset aina kovin kilttejä on.
Mut joo, tohon ekaan viestiin.. Musta se edellinen Bridget, Jennifer Finnigan(?) oli sympaattisempi ja nätimpi kun se nykyinen, siis joka näyttelee jenkkilän jaksoissa.
Aluksi en pitänyt tosta Finniganistakaan, mutta lopulta siitä tuli sellai hahmo, et aloin digata, ja sit se jo häippäskin..harmi.
Mut on se jenkkilän Bridge parempi kun tää mikä suomessa on nyt, jota ei ees näytetä koskaan! (onneksi)
Meinaatko,että kun ei laiteta nimeä, niin saa kirjoittaa mitä sylki suuhun tuo? Niinpä! Vasta siinä juuri ihmisen sivistyneisyyden taso näkyykin, kun nimettömänä kirjoittaessaan käyttäytyy fiksusti!!!