Moktar gubta juuri haukkui stubbin...

9162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

On se kiero.
Flickr ja siellä raitapipoinen hammasheikki.
Stetsonikin löytyy vihreänä...

Äänestä
  • kiitos tuostakin moktar gubta-etkö tiedä mistä tunnistaa kirjoittajan?

    Äänestä

Stubido menetti nimensä on nyt preisdentti stubb

Äänestä
  • mutta ei isolla , koska ei kai nyt yksi + kesää tee

    Äänestä

mrrr

Äänestä

Llll

Äänestä
  • Pravda Li?

    Äänestä

Moktar gubta cccp?

Äänestä

La ilahafa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010524005.html

Samasta asiasta

Taas poistoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu