SDP:n Kerma!

Saanko esitellä: Natsi-Antti ja lapsiseksinmaahantuoja-Natsima!

Mitä mieltä SDP:n äänestäjät tästä ovat?
21377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Paavo ja Päivi Lipponen hykertelevät tämän tiedon äärellä.

Äänestä
  • Öyh öyh öyh öyh...

    Äänestä

Ketjun aloitus on taas kerran surkea porvariprovo.

Äänestä
  • Muistetaan seuraavassa eduskuntavaaleissa, ketkä vastusti rajalakia.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Muistetaan seuraavassa eduskuntavaaleissa, ketkä vastusti rajalakia.

    Niin tehdään. En tosin demareita muutenkaan äänestä.

    Äänestä

Mielestäni natsikerma on varsin kitkerää.

Äänestä

Olen sitä mieltä, että olet idiootti.

Riittikö tuo vastaukseksi?

Äänestä
  • Kiihottaako Nasiman tarjoilema lapsiseksi sinua?

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Kiihottaako Nasiman tarjoilema lapsiseksi sinua?

    Sinunko on pakko alleviivata typeryyttäsi? Aikuistu. Tai yritä edes.

    Äänestä

Entäs Näkkis, spreijataan kissanpojat sokeaksi ja hakataan lätkämailalla kuoliaaksi/tajuttomaksi. Sen jälkeen heitettiin nuotioon sprayputelin kanssa ja sen jälkeen räjähtelevät palasiksi.
Sai myös demarinaisten Risto Reipas palkinnon muutama vuosi sitten.

Äänestä
  • Ps, emokissa teurastettiin myöhemmin. Se löytyi kytevästä nuotiosta puolikuolleena ja jouduttiin lopettamaan .....

    Äänestä

  • Reipas meininki!
    Terv demari

    Äänestä

Tuskinpa yksikään demari muodostaa mielipiteitään halvan Suomi24-persukohkaamisen pohjalta.

Äänestä
  • Tuskinpa.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Tuskinpa.

    Minä en ainakaan enää demareita äänestä.

    Äänestä

Persuporvareilla on oma syntilistansa ja tuomioita on tullut persuöyhöttäjille.

Äänestä

Luottamuksen antaminen toiminalle jossa alistetaan naisia ja tyttöjä, solvataan, maalitetaan ja mustamaalataan työtään tekeviä toimittajia, ja luottamuksen saatuaan vielä uhotaan tälläisen toiminnan jatkuvan. Eikä oteta opiksi, vaikka muu hallitus näin uskotteleekin.

Tämä hallitus joutuu vähän väliä selittelemään omia tekemisiään parhain päin, mutta aika monelle mutkalle saa itsensä vääntää jos tämän asian pystyy selittämään parhain päin.

Äänestä

Voiskos ton natsiman laittaa afkanistaniin jonkun talebanin eukoks ..ei tuosta ole ollut eikä tule olemaan Suomelle muuta kuin haittaa,eläissään ei ole töitä tehnyt, varsinainen syöpäkasvain Suomi äidissä.

Äänestä
  • Eikä tuo edes riitä, on valmis tuhoamaan Suomen, josta itse aikanaan perheineen sai turvaa. Pelottava olio kaikenkaikkiaan. Ehkä jonain päivänä paljastuu, mikä on naisiaan?

    Kiittämättömyys on maailman palkka.

    Äänestä

Persuparan harhat ovat räjähtäneet käsiin.

Äänestä

EI Demareille!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saanko esitellä: Natsi-Antti ja lapsiseksinmaahantuoja-Natsima!

Mitä mieltä SDP:n äänestäjät tästä ovat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu