Batman hallitsee helsinkiä edelleen

Ja on hallinnut jo vuosia. Pingviini yrittää monesti viedä vallan batmaniltä mutta aina batman voittaa. Te ette vain näe koska batman liikkuu vaaan öisin. Silloin konnat katoaa kaduilta kun batman tempaa ne katoille ja hävittää.
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ryydman joka on Batin kaveri on ollut viimepäivät kiirastulessa Batin ja Rydin vihamiesten punoessa katalia juonia kyseisten herrojen epäonneksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja on hallinnut jo vuosia. Pingviini yrittää monesti viedä vallan batmaniltä mutta aina batman voittaa. Te ette vain näe koska batman liikkuu vaaan öisin. Silloin konnat katoaa kaduilta kun batman tempaa ne katoille ja hävittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu