Kuntokauppa mikä myy näitä kuntoiluvälineitä ja yllämainittu juoksumatto kuuluu tähän kategoriaan. Näissä laitteissä ei pitäisi olla verkkokorttia ja verkkoyhteyttä mutta niin vaan on.
Nämä on kodin ja ihmisten elämän vakoilulaitteita samalla tavoin kuin televisiot kuvaamassa asuntojen sisätiloja ja lähettämällä televerkkoja pitkin tiedon eteenpäin reaaliaikaisena.
Tämä kuntopyörä myös toimii yllämäinitun tavoin verkkokortin kautta lähettäen tiedon lenkeistäsi eteenpäin. Näitä nyt on sitten jokapuolella suomea ostettuna ja asiakaskortistot on SUPOLLA valvontakäytössä joilla voidaan kohdistaa kenelle ja mitä on ostettu.
Näihin murtautuminen ja tiedon lähettäminen on helppoa kännykkäverkkojen kautta tässä valvontayhteiskunnssa
Vaikuttaa siltä että koko Kuntokauppa keskus on SUPON peiteyritys jolla saadaan ihmisten elämä tarkempaan kontrolliin myös yksit yisessä piirissä tapahtuvassa kuntoilussa.
on siinä loisijoilla virka.
Kuntokauppa fitnord sprint 500 juoksumatto
Anonyymi-ap
3
242
Vastaukset
- Anonyymi
ja paljon paljon muutakin mistä kansa ei vielä tiedä mithään.
- Anonyymi
eikös se jethro kehunut tätä mattoa?
- Anonyymi
todennäköisti tässäkin laitteessa on myös kuunteluominaisuus valmistajan taholta tehtynä ja ulkopuolisten tahojen käyttöön otolla.
eli aina käytön jälkeen töpseli seinästä pois. en usko että kuitenkaan tähän on rakennettu ylimääräistä akkua tätä varten mutta mistäpä sen tietää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po383289Niin voimakkaat tunteet
Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi162595Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen
sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk242564Puhe on halpaa
Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.441816- 251536
- 1211301
Nainen, se on vain karu totuus, että
sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja2791258Joko aiheuttamani pettymys
on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.901229Kosulan Keisari karviossa
Non ni. Kosulan keisari karviossa käväsemässä,kamera pyöri ja tubetulot lopsahti tilille,myös VEROVÄHENNYLSIIN ajo241146Arvasin että sen profiilin takana on sinä
Ja nyt suutuit. Pidähän tuo äläkä enää haikaile sitten, rakas 😉131110