Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Saarijärven Anne

Onko moni päässyt naimaan tai nähnyt alasti ihanan seksikästä hiihtäjä naista, tumma ja tulinen Anne vm 1969 kotoisin kolkanlahesta. Vieläkin runkkaan ja unelmoin...!
21700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on nykyään hesen mättöjä oleva syöttöporsas

Äänestä

Enpä ole. Pääsenekkö kukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko moni päässyt naimaan tai nähnyt alasti ihanan seksikästä hiihtäjä naista, tumma ja tulinen Anne vm 1969 kotoisin kolkanlahesta. Vieläkin runkkaan ja unelmoin...!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu